Domů / Video recenze / Články s testováním odolnosti / Odolný telefon Doogee S60 testy odolnosti

Odolný telefon Doogee S60 testy odolnosti

Odolný telefon Doogee S60 patří mezi špičkové odolné telefony a současně mezi to nejlepší, co lze na trhu s odolnými telefony aktuálně sehnat. V neposlední řadě se jedná o „vlajkovou loď“ výrobce Doogee na poli odolných telefonů pro rok 2018. Na první pohled je viditelné na Doogee S60, že Doogee si dalo záležet nejen na odolnosti konstrukce, ale i na celkovém a propracovaném vzhledu telefonu. Zároveň se jedná o vysoce výkonný odolný telefon napěchovaný nejnovějšími technologiemi. Za zmínku stojí například, že jako jeden z prvních odolných telefonů má Doogee S60 funkci bezdrátového dobíjení. Kompletní hardwarovou výbavu odolného telefonu Doogee S60 si můžete přečíst v předchozím článku (ZDE).

Testování odolnosti telefonu Doogee S60

Na úvod je třeba konstatovat, že tělo odolného telefonu Doogee S60 je vyrobeno z prvotřídních materiálů a je velmi propracované. Tento odolný telefon má stupeň krytí (certifikaci odolnosti) IP68. Co to znamená v praxi se dozvíte na videích níže.

Kde pořídit odolný telefon Doogee S60

Odolný telefon Doogee S60 byl dostupný v internetovém obchodě IPATO.cz, který se specializuje na prodej odolných telefonů a příslušenství k nim. K odolným telefonům nabízí  nejen zákonnou záruční lhůtu, ale i možnost rozšířené záruky o další až 2 roky se službou IPATO+. Dále pozáruční servis na všechny nabízené telefony. Aktuálně nabízí novější modely, které si můžete prohlédnout: Doogee.

Přečtěte si také

Doogee S96GT

Unboxing odolného telefonu Doogee S96 GT

Odolný telefon Doogee S96 GT patří mezi odolný telefony dominantní řady S od Doogee. Jako …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.