Domů / Video recenze / Články s testováním odolnosti / Odolný telefon Doogee S86 – testy odolnosti

Odolný telefon Doogee S86 – testy odolnosti

Odolný telefon Doogee S86 je horký kandidátem na prodejní trhák na trhu odolných telefonů se svým skvělým poměrem cena/ výbava a nadstandardní kapacitou baterie. S 8500mAh integrovanou baterií nabízí opravdu dlouhou výdrž na jedno nabití. Tento článek bude věnován informacím o odolnosti tohoto telefonu od Doogee. V článku je přiložena celá řada extrémních video testů odolnosti od samotného výrobce Doogee. Ukázky na videích dokazují kvalitu konstrukce tohoto telefonu a jeho odolnost. Jedná se o demonstrativní testování „hrany“ jeho možností a rozhodně nedoporučujeme zbytečně vystavovat situacím zachyceným na videu váš odolný telefon.

Certifikace odolnosti Doogee S86

Odolný telefon Doogee S86 se honosí získanými certifikacemi odolnosti v podobě stupně krytí IP68, IP69K a vojenského standardu MIL-STD-810G. Poradí si s potopením pod vodu do hloubky až 1,5 metru po dobu až 30 minut, dále s pády z výšky až 1,5 metru. S IP69K je odolný i proti tlakové vodě a horké páře. Vojenský standard deklaruje funkčnost telefonu i při extrémních teplotách. Zvládne fungovat v -40°C až +80°C.

Doogee S86 odolnost

Video testování odolnosti Doogee S86

Testování odolnosti displeje proti poškrábání a prasknutí

Test odolnosti konstrukce přejetí autem

Testování odolnosti proti mrazivým a horkým teplotám

Kde pořídit Doogee S86

Odolný telefon Doogee S86 pořídíte u specialisty na odolné telefony IPATO.cz, včetně široké nabídky příslušenství k odolným telefonům. K odolnému telefonu Doogee můžete zakoupit i prodlouženou záruku IPATO+.

Přečtěte si také

Doogee S96GT

Unboxing odolného telefonu Doogee S96 GT

Odolný telefon Doogee S96 GT patří mezi odolný telefony dominantní řady S od Doogee. Jako …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.