Domů / Video recenze / Články s testováním výkonu / Odolný telefon Doogee S95 Pro testování hraní her

Odolný telefon Doogee S95 Pro testování hraní her

Odolný telefon Doogee S95 Pro patří mezi nejlepší odolný telefon roku 2019. S nadstandardní odolností, modulárním řešením přídavné baterie a HiFi reproduktoru, ale i vysokým výkonem, kterým převyšuje většinu mobilních telefonů. V tomto článku se dozvíte hardwarovou výbavu, která má vliv na hraní her a následně se můžete podívat na přiložené video z Youtube kanálu samotného výrobce Doogee s testováním hraní hry.

Doogee S95 Pro výbava ovlivňující výkon

  • Vysoce výkonný čipset Helio P90, který je o 50% rychlejší nežli P60 a P70. Obsahuje 8 jádrový procesor (2x Cortex-A75 2.2GHz a 6x Cortex-A55 2.0GHz)
  • Grafický čip IMG 9XM-HP8 970MHz
  • 8GB operační paměť LPDDR4X
  • Rychlá 128GB interní paměť Samsung UFS 2.0

Zajímavost: Většina uživatelů si neuvědomuje, jak velký vliv na výkon a rychlost mobilního telefonu má interní paměť. Sebe výkonnější procesor či velká velikost GB operační paměti  jsou omezeni rychlostí zápisu a načítání dat, které jsou brány z interní paměti telefonu. Technologie UFS 2.0 dosahuje cca 2,5 násobné rychlosti oproti běžným paměťovým řešením eMMC, které má většina mobilních telefonů.

Doogee S95 Pro testování hraní hry

Kde je Doogee S95 Pro dostupný?

Odolný telefon Doogee S95 Pro je dostupný SKLADEM u prodejce IPATO.cz, specialistovi na odolné telefony a jejich příslušenství.

Odkaz na produktovou stránku tohoto odolného telefonu: Doogee S95 Pro.

Přečtěte si také

DOOGEE S86 Pro

DOOGEE S86 Pro – obsah balení

Odolný telefon DOOGEE S86 Pro patří mezi modely se skvělým poměrem cena / výbava. Nabízí …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.