Domů / Video recenze / Články s testováním odolnosti / Odolný telefon Doogee S95 Pro testování odolnosti

Odolný telefon Doogee S95 Pro testování odolnosti

Odolný telefon Doogee S95 Pro patří mezi nejlepší odolné telefony roku 2019 a to nejen výbavou, ale i zpracováním a odolností. Na první pohled zaujme svou modulární schopností, u které lze k telefonu snadno pomocí magnetického zámku přidat externí baterii či HiFi reproduktor. Dosahuje vysokého výkonu, což dokazuje výsledek testování benchmark AnTuTu se ziskem více jak 200 000 bodů. V tomto článku se budeme, ale zabývat jeho odolností, která je též na špičkové úrovni.

Odolnost Doogee S95 Pro

Doogee S95 Pro splňuje stupeň krytí IP68 s rozšířením na IP69K, dále armádní standard MIL-STD-810G.  Oproti jiným odolným telefonům vydrží pád z vyšší výšky. U většiny odolných telefonů je deklarovaná výška 1,5m u Doogee jsou to metry 2. Dále vydrží mnohem delší dobu a ve větší hloubce pod vodou. Konkrétně ve hloubce až 3 metrů po dobu až 4 hodin, což je dvojnásobná hloubka nežli u většiny konkurenčních odolných telefonů. Je prachuvzdorný, odolný proti páře, vysokotlaké i slané vodě a poradí si s extrémními teplotami.

Testování odolnosti Doogee S95 Pro

Kde je Doogee S95 Pro dostupný?

Odolný telefon Doogee S95 Pro je dostupný SKLADEM u prodejce IPATO.cz, specialistovi na odolné telefony a jejich příslušenství.

Odkaz na produktovou stránku tohoto odolného telefonu: Doogee S95 Pro.

Přečtěte si také

Doogee S96GT

Unboxing odolného telefonu Doogee S96 GT

Odolný telefon Doogee S96 GT patří mezi odolný telefony dominantní řady S od Doogee. Jako …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.