Domů / Video recenze / Články s unboxingem / Odolný telefon iGET Blackview GBL6000 Pro – unboxing obsah balení

Odolný telefon iGET Blackview GBL6000 Pro – unboxing obsah balení

O odolném telefonu iGET Blackview GBL6000 Pro bylo již zde na magazínu publikováno několik článků a nyní vám přinášíme další, který se bude týkat obsahu balení tohoto telefonu od iGET Blackview, včetně videa z Youtube s unboxingem. Odolný telefon GBL6000 Pro jednoznačně bude patřit mezi nejlepší odolné telefony na trhu tohoto roku.  Pokud bychom měli stručně shrnout GBL6000 Pro tak by to bylo: vysoký výkon se ziskem přes 300 000 bodů v AnTuTu, kvalitní zadní trojnásobná kamera s 48MPx, slučováním pixelů a nahráváním videa ve 4K. Podpora NFC s Google Pay a 5G mobilní internet.

Obsah balení iGET Blackview GBL6000 Pro

Obsah balení

Odolný telefon iGET Blackview GBL6000 Pro
USB-C nabíjecí kabel
Napájecí adaptér
USB-C sluchátka
Uživatelský manuál

 

GBL6000 Pro obsah balení

Rozhodně stojí za vypíchnutí, že součástí balení jsou drátová sluchátka s USB-C koncovkou. Byť se na první pohled nemusí zdát, je to velká výhoda z mnoha důvodů. Za prvé stále značné množství uživatelů upřednostňuje klasická drátová sluchátka před bezdrátovými. Za druhé a což je podstatné telefon nemá Jack 3,5mm konektor a je vybaven pouze USB-C konektorem, tedy běžná sluchátka drátová s ním fungovat nebudou. USB-C konektor je jako u většiny odolných telefon více zapuštěn do těla telefonu a tedy pro správnou funkčnost vyžaduje pro připojení kabel s prodlouženou koncovkou USB-C. Zde je kámen úrazu pro ty, kteří by chtěli použít svá Jack 3,5mm sluchátka s redukcí na USB-C, protože je velmi těžké sehnat takovou redukci s prodlouženým konektorem.

 Unboxing video GBL6000 Pro

Kde zakoupíte iGET Blackview GBL6000 Pro

Tento odolný telefon s 5G  zakoupíte u autorizovaného prodejce IPATO.cz, který je specialista na odolné telefony a jejich příslušenství.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.