Domů / Návody / Odolný telefon iGET Blackview GBV6100 – návod

Odolný telefon iGET Blackview GBV6100 – návod

V tomto článku se dozvíte návody na praktické funkce odolného telefonu iGET Blackvew GBV6100. Například, jak snadno pomocí něj nabít jiný mobilní telefon, či jak rozdělit plochu obrazovky na půl a moci například sledovat v horní části video a v dolní projíždět novinky na Twitteru. iGET Blackview GBV6100 patří mezi nejhezčí odolné telefony na trhu. Hlavní zásluhu na tom mají zadní skleněná záda.

iGET Blacvkview GBV6100 návody

Nabíjení jiného telefonu

Odolný telefon iGET Blackview GBV6100 disponuje velkou baterií, kterou mu může většina mobilních telefonů závidět. Kapacitu baterie má 5580mAh a vydrží v pohotovostním režimu až 600 hodin. Případně dokáže přehrávat hudbu až 100 hodin. GBV6100 je vybaven praktickou funkcí, že dokáže dobíjet jiné telefony a to velice snadno bez složitého nastavování.

Postup: Jednoduše k GBV6100 připojíte OTG kabel a do něj napájecí kabel druhého telefonu, který do vybitého telefonu zapojíte. Nejedná se o funkci, která by primárně měla sloužit stylem jako powerbanka k nabití druhého telefonu z 0 na 100% baterie, ale v případě, že se druhý telefon například známému vybije a potřebuje ho na cestu domu, můžete ze svého GBV6100 mu ho dostatečně nabít, aby jeho telefon ho navigoval a dorazil v pořádku.

Návod na rozdělení obrazovky

Určitě se vám již několikrát stalo, že jste potřebovali v ideálním případě vidět dvě okna/aplikace na displeji telefonu současně, protože jejich přepínání bylo v dané situaci nepraktické. Například při používání kalkulačky, kdy zdrojová čísla pro výpočet jsou dostupná na stránkách v internetovém prohlížeči. Kopírování čísla a vkládání z prohlížeče do kalkulačky je nepraktické, též zapamatování si čísla ze stránek a přehození aplikace na kalkulačku napsání ho na ní. Pro tyto účely má GBV6100 praktickou funkci rozdělení obrazovky na dvě části. Můžete to využít i při sledování videa na Youtube a pohlížení Twitteru či Facebooku současně.

Postup: V levém dolním rohu obrazovky klikněte na ikonu pro zobrazení všech zapnutých aplikací. Následně u aplikace, kterou chcete mít na rozdělené obrazovce podržte její ikonu prstem. Zobrazí se vám možnosti: Obchod Google Play, O aplikaci a Rozdělená obrazovka. Klikněte Rozdělená obrazovka.  Nyní je aplikace vidět jen na horní půlce obrazovky a na spodní můžete používat jakoukoliv jinou aplikaci. Poměr velikosti aplikací můžete měnit pomocí černé dělící čáry.

Kde je GBV6100 dostupný?

Odolný telefon iGET Blackview GBV6100 je dostupný SKLADEM u autorizovaného prodejce IPATO.cz, specialistovi na odolné telefony a jejich příslušenství.

Odkaz na produktovou stránku tohoto odolného telefonu: iGET Blackview GBV6100

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.