Domů / Odolné telefony / Odolný telefon iGET Blackview GBV9700 Pro dostupný v předobjednávkách

Odolný telefon iGET Blackview GBV9700 Pro dostupný v předobjednávkách

Konečně je to tu dámy a pánové rozjíždí se předobjednávky na nový špičkový odolný telefon iGET Blackview GBV9700 Pro, který bude patřit mezi to nejlepší na trhu s odolnými telefony roku 2019  a vzhledem k našlapané výbavě i vysoce pravděpodobně 2020. GBV9700 Pro nabízí to nejlepší možné od tradičního výrobce odolných telefonů iGET Blackview. iGET Blackview u tohoto modelu zužitkoval nasbírané zkušenosti s předchozími modely odolných telefonů a GBV9700 Pro vypiloval takřka k dokonalosti. Disponuje stupněm krytí IP68 i IP69K (pokud nevíte co to znamená přečtěte si dřívější článek: Co znamená IP69K u telefonů), dále splňuje armádní standard MIL-STD810G. Výkonnostně dokáže konkurovat předním vlajkovým lodím konkurenčních výrobců běžných telefonů, díky čipu Helio P70 a 6GB RAM.

Předobjednávky iGET Blackview GBV9700 Pro

Jako jeden z prvních spouští nákup iGET Blackview GBV9700 Pro v rámci předobjednávek internetový obchod IPATO.cz, který je specialista na odolné telefony a jejich příslušenství, a zároveň je autorizovaný prodejce produktů iGET.

Dárky zdarma k předobjednávkám

Nákup v rámci předobjednávky se na IPATO.cz opravdu vyplatí, protože pro prvních 30 předobjednávek tohoto odolného telefonu má  připravenou řadu dárků zdarma. K iGET Blackview GBV9700 Pro obdrží výše zmiňovaný počet předobjednávek ZDARMA tvrzené sklo na ochranu displeje, gumový obal, který ochrání zadní kryt telefonu, ale především přídavnou night vision kameru.

Night vision kamera, kterou snadno připojíte k telefonu skrze USB-C konektor dokáže nahrávat a fotografovat úžasné záběry při špatných světelných podmínkách. Obsahuje kvalitní CMOS snímač Sony STARVIS IMX291.

iGET Blackview GBV9700 Pro

Kde pořídit iGET Blackview GBV9700 Pro

Odolný telefon iGET Blackview GBV9700 Pro je dostupný v rámci předobjednávek u autorizovaného prodejce IPATO.cz, specialistovi na odolné telefony a jejich příslušenství.

Odkaz na produktovou stránku tohoto odolného telefonu: iGET Blackview GBV9700 Pro

Přečtěte si také

UMIDIGI BISON Plus

Recenze UMIDIGI BISON Plus – parametry a výbava

Odolný telefon UMIDIGI BISON Plus je další elegantní model z řady odolných telefonů UMIDIGI BISON. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.