Domů / Video recenze / Články s unboxingem / Odolný telefon iGET Blackview GBV9700 Pro obsah balení (unboxing)

Odolný telefon iGET Blackview GBV9700 Pro obsah balení (unboxing)

Zajímá vás, co vše obsahuje balení s odolným telefonem iGET Blackview GBV9700 Pro, tak to se dozvíte v dnešním článku. iGET Blackview GBV9700 Pro patří v současné době mezi to nejlepší, co lze pořídit v České republice v segmentu odolných telefonů. Ve stručnosti řečeno odolný telefon GBV9700 Pro nabízí maximální odolnost s IP68, IP69K a vojenským standardem  MIL-STD810G. S Helio P70 a 6GB RAM nemá ani o dostatečný výkon nouzi.

iGET Blackview GBV9700 Pro unboxing

Obsah balení iGET Blackview GBV9700 Pro

Na videu výše, které jsme pro vás připravili jste mohli zhlédnout v rychlosti vybalování alias unboxing tohoto odolného telefonu a v letmém pohledu se seznámit se vším, co se v balení nachází. Nyní se podíváme na obsah balení podrobněji.

iGET Blackview GBV9700 Pro obsah balení

Odolný telefon iGET Blackview GBV9700 Pro

Samozřejmostí je, že balení obsahuje zakoupený odolný telefon, který je v ochranné folii, aby nedošlo k poškození při přepravě.

iGET Blackview GBV9700 Pro obsah baleníiGET Blackview GBV9700 Pro iGET Blackview GBV9700 Pro iGET Blackview GBV9700 Pro iGET Blackview GBV9700 Pro iGET Blackview GBV9700 Pro iGET Blackview GBV9700 Pro iGET Blackview GBV9700 Pro

Originální nabíječka/adaptér  iGET Blackview

Podporující rychlé nabíjení. Jedná se o model HJ-FC017K7-EU. Údaje o vstupních a výstupních parametrech v podobě proudu a napětí jsou viditelné na fotografii níže.

iGET Blavkview GBV9700 Pro nabíječka iGET Blavkview GBV9700 Pro nabíječka

Napájecí/datový kabel

Stejně, jako nabíječka podporuje rychlé nabíjení. Oproti standardním kabelům s jedním USB koncem a druhým USB-C má tento kabel jednu podstatnou odlišnost. Odolné telefony mají konektor vzhledem ke konstrukci těla více zapuštěn dovnitř do telefonu, proto originální kabely pro iGET Blackview telefony mají koncovku USB-C konektoru delší (prodlouženou), nežli je standardní velikost. I z tohoto důvodu klasické USB-C kabely nefungují s odolnými telefony.

iGET Blavkview GBV9700 Pro kabel

Sluchátka

Základní sluchátka s prodlouženým USB-C konektorem. GBV9700 Pro nedisponuje Jack 3,5mm konektorem, což v dnešní době bezdrátových sluchátek již neznamená žádný handicap. Jedná se o základní sluchátka s velmi povedeným vzhledem a solidním zvukem, ale nelze čekat zázraky, stejně jako u sluchátek v balení telefonů od jiných výrobců.

iGET Blavkview GBV9700 Pro  sluchátka

USB-C adaptér

Možná vás zarazí, proč telefon s USB-C konektorem má v balení adaptér se vstupem USB-C a výstupem USB-C. Jaký to má smysl? Jedná se o velmi praktickou záležitost, kterou ocení každý majitel tohoto odolného telefonu. Jak jste si mohli přečíst v textu u kabelu, odolný telefon má více zapuštěný konektor nežli je běžné u normálních telefonů, a proto standardní příslušenství a kabely s ním nespolupracují mají krátký konektor. Adaptér v balení tento problém řeší, díky němu si budete moci připojit běžná USB-C sluchátka, kabely a jiné příslušenství k telefonu.

iGET Blavkview GBV9700 Pro adaptér iGET Blavkview GBV9700 Pro adaptér

Ostatní obsah balení

iGET Blavkview GBV9700 Pro záruka iGET Blavkview GBV9700 Pro ochrana skla iGET Blavkview GBV9700 Pro

Kde je GBV9700 Pro dostupný?

Odolný telefon iGET Blackview GBV9700 Pro je dostupný SKLADEM u autorizovaného prodejce IPATO.cz, specialistovi na odolné telefony a jejich příslušenství.

Odkaz na produktovou stránku tohoto odolného telefonu: iGET Blackview GBV9700 Pro

Přečtěte si také

iGET Blackview GBL8800

Recenze kamery s nočním viděním u iGET Blackview GBL8800

Odolný telefon iGET Blackview GBL8800 je jako jeden z mála odolných telefonů na trhu vybaven …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.