Domů / Video recenze / Články s testováním odolnosti / Odolný telefon iGET Blackview GBV9900E – odolnost testování

Odolný telefon iGET Blackview GBV9900E – odolnost testování

Odolný telefon iGET Blackview GBV9900E patří mezi poslední novinky na trhu roku 2020. Má skvělý poměr cena / výbava a svým elegantním vzhledem nebude dělat ostudu ani na společenských událostech či pracovních obědech. Nenechte se, ale zmást jeho líbivým vzhledem, jedná se o jeden z nejodolnějších telefonů na trhu. Splňuje nejnáročnější testy a certifikace odolnosti, které odolné telefony v současné době podstupují.

iGET Blackview GBV9900E odolnost

iGET Blackview GBV9900E odolnost

Odolný telefon iGET Blackview GBV9900E splňuje stupeň krytí IP68 i rozšířený IP69K a vojenský standard MIL-STD-810G (Co to detailně znamená si můžete přečíst v samostatných článcích: Stupeň krytí IP , MIL-STD-810G). Ve stručnosti řečeno telefon je odolný proti vniknutí prachových částic, odolá pádům z výšky až 1,5 metru a vydrží potopení pod vodu do hloubky až 1,5 metru po maximální dobu 30 minut. Poradí si i s extrémními teplotami od -30°C do +55°C. Telefon je vybaven IceMode, který se aktivuje při teplotě od -15°C  a nižší. IceMode umožňuje používat nadále základní funkce telefonu jako volání, SMS, hledání kontaktů a používání fotoaparátu. Při této teplotě běžné telefony přestávají zcela fungovat.

GBV9900E extrémní testy odolnosti

Na videu níže jsou extrémní testy odolnosti modelu GBV9900E, které prováděl samotný výrobce iGET Blackview a ukazují hranice možností daného telefonu. Opravdu nedoporučujeme tyto testy provádět s vaším odolným telefonem a vystavovat ho zbytečně riziku trvalého poškození.

Test odolnosti proti vodě

Test odolnosti proti vniknutí nečistot do telefonu

Test odolnosti proti extrémně nízkým teplotám

Test odolnosti proti extrémně vysokým teplotám

Kde pořídit iGET Blackview GBV9900E

Odolný telefon iGET Blackview GBV9900E pořídíte za skvělou cenu u specialisty na odolné telefony IPATO.cz, který je zároveň autorizovaný prodejce telefonů iGET Blackview. K odolnému telefonu nabízí i řadu příslušenství, včetně obalu, náhradního originálního kabelu, tvrzeného skla a další.

Přečtěte si také

iGET Blackview GBL8800

Recenze kamery s nočním viděním u iGET Blackview GBL8800

Odolný telefon iGET Blackview GBL8800 je jako jeden z mála odolných telefonů na trhu vybaven …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.