Domů / Odolné telefony / Odolný telefon UMIDIGI Bison X10 Pro – teploměr

Odolný telefon UMIDIGI Bison X10 Pro – teploměr

Odolný telefon UMIDIGI BISON X10 Pro

Odolný telefon UMIDIGI Bison X10 Pro je obdobou odolného telefonu UMIDIGI X10, byť s mírně se odlišující výbavou, co se týče výkonu a především jednoho podstatného detailu na zadní straně telefonu a to přítomného infračerveného teploměru. Bison X10 Pro ve shrnutí má čipset MediaTek Helio P60 a výkonnostně je dostupný ve verzi s 4 GB a 6 GB RAM operační pamětí. Odolnost má telefon špičkovou s nejvyšším stupněm krytí IP69K a vojenským standardem MIL-STD-810G.

Teploměr u UMIDIGI Bison X10 Pro

Odolný telefon UMIDIGI BISON X10 Pro teploměr

Infračervené teploměry pro měření teploty na určitou vzdálenost se vyrojily u odolných telefonů především v souvislosti s pandemickým obdobím. Nebudeme hodnotit jejich využitelnost pro tento účel či přesnost měření, ale spíše možnosti využití, vzhledem k tomu že se nejedná o zdravotnické zařízení.

Oceňujeme velmi jednoduchou a intuitivní aplikaci v telefonu pro práci s teploměrem a pohodlné měření.

Využití teploměru?

Při zamyšlení, jak by šel infračervený teploměr na zadní straně UMIDIGI Bison X10 pro využívat, tak nás napadlo například v létě, si můžete teploměrem změřit velmi snadno a rychle teplotu vody, nežli do ní vlezete. S teploměrem v rámci měřitelného rozsahu lze měřit i další objekty v okolí. Můžete si změřit, zda se vám nějaká elektronika nepřehřívá atd.

Napadá vás nějaké další využití infračerveného teploměru u tohoto odolného telefonu? Napište nám ho do komentáře

Přečtěte si také

UMIDIGI BISON 2 Pro

Recenze odolného telefonu UMIDIGI BISON 2 Pro

Odolný telefon UMIDIGI BISON 2 Pro je nejnovějším přírůstkem do oblíbené řady odolných telefonů Bison …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.