Domů / Video recenze / Představení telefonu Oukitel K6000 Plus

Představení telefonu Oukitel K6000 Plus

V dnešním videu vám představíme mobilní telefon Oukitel K6000 Plus, který jak je u řady K zvykem má velmi vysokou kapacitu baterie, kterou lze vždy vyčíst z číselného názvu telefonu. Tentokrát samozřejmě se jedná o kapacitu baterie 6000mAh, což je kapacita dvou průměrných mobilních telefonů. Oukitel K6000 Plus je nástupce telefonu Oukitel K6000 Pro. Tento telefon není žádné ořezávátko vyrobené z plastu. Tělo je z kvalitního hliníku a je vytvořen tak aby se držel velmi dobře v ruce i přes své větší rozměry způsobené velkou úhlopříčkou displeje 5,5″ palců.

Určitě vás napadne, že když telefon má takto vysokou kapacitu baterie bude doba dobíjení velmi dlouhá. Naopak Oukitel K 6000 Plus se správnou nabíječkou 12V/2A nabijete za 1 hodinu a 40 minut.

Uchvátí vás nejen výdrž a design telefonu, ale i jeho výkon o který se stará 8 jádrový procesor ( 4-jádra 1,5Ghz a 4 jádra 1Ghz). Výkonnému procesoru sekunduje 4GB operační paměti a pro grafické výpočty a vykreslování grafický čip Mali-T860 MP2. Telefon hravě zvládne i náročnější aplikace a hry.

Oukitel K6000 Plus představení telefonu

Přečtěte si také

Oukitel WP21

Odolný telefon Oukitel WP21 – obsah balení a rozbalování

Odolný telefon Oukitel WP21 je nejnovějším přírůstkem do rodiny odolných telefonů od výrobce Oukitel. A …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.