Domů / Návody / Problém se spuštěním telefonu Blackview BV5000

Problém se spuštěním telefonu Blackview BV5000

V těchto dnech má odolný mobilní telefon Blackview BV5000 problémy se spuštěním. Důvodem je poslední bezpečnostní aktualizace od Google pro operační systém Android, která označila Launcher (Aplikaci pro domovskou stránku) za škodlivý software. Operační systém Android se následně snaží tento program z jeho pohledu po bezpečnostní aktualizaci škodlivý software blokovat a zabraňovat spuštění.

Po zapnutí telefonu vyskočí po načtení systému chybové hlášení o škodlivosti launcheru a telefon se následně vypne. Následně při dalším pokusu o spuštění telefonu BV5000 se ukáže pouze logo Blackview a telefon se nespustí, protože se nemůže z oněch bezpečnostních důvodů spustit launcher.

Pokud jste zkušenější uživatel Android telefonů možná jste vyzkoušeli provedení resetu telefonu přes nástroj Recovery, který se spouští před zapnutím telefonu, tedy ještě dříve než se projeví problém s launcherem. Bohužel jste vyzráli nad tímto problémem pouze na krátkou dobu, protože pravděpodobně znovu bezpečností aktualizace nainstaluje a problém se znovu opakuje.

Jediné řešení je před pár hodinami vydaná aktualizace od Blackview, která tento problém vyřeší. Tuto aktualizaci má jako první k dispozici pro své zákazníky internetový obchod IPATO.cz. Jednoduše kontaktujte podporu skrze kontaktní formulář na eshopu či přímo emailem: servis@ipato.cz.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.