Domů / Video recenze / Články s testováním kamer / Realme 7 5G recenze natáčení videa

Realme 7 5G recenze natáčení videa

Mobilní telefon Realme 7 5G má s cenou pod 7500 Kč opravdu co nabídnout a v tomto článku se podíváme jak si vede v disciplíně natáčení videa. Nejprve si představíme papírové hardwarové parametry a pak na přiložených videích z Youtube se budete moci podívat, jaká je realita a jak vypadají reálná videa natočená tímto mobilním telefonem od Realme. Na úvod trocha obecné hardwarové výbavy, která rozhodně u tohoto modelu stojí za zmínku. Kvalitní displej s 120Hz obnovovací frekvencí, podpora 5G mobilního internetu, rychlé  30W dart nabíjení, vysoký výkon s 340 000 body v AnTuTu.

Tabulka parametrů kamer Realme 7 5G

Parametr

Realme 7 5G

Systém Android 10
Paměťový čip + velikost ROM UFS2.1 128GB
Paměťová karta až 256GB
Přední kamera 16MPx
Nahrávání videa přední kamerou FullHD 1080p s 30fps
Zadní kamera 48MPx hlavní
8MPx širokoúhlý
2MPx makro
2MPx portrétní
Nahrávání videa zadní kamerou 4K 30fps
Přisvětlovací LED blesk 2x
Z tabulky lze vyčíst, že telefon dokáže nahrávat video v až 4K kvalitě s 30 fps. Důležitý je i rychlý paměťový čip UFS 2.1, který zvládá bez problémů ukládat video v takto vysokém rozlišení s velkým datovým tokem. Interní paměť je i dostatečně veliká se 128GB s ohledem na náročnost 4K videí na úložný prostor telefonu. V případě, že 128GB interní paměti by bylo nedostatečné můžete zakoupit externí paměťovou kartu s kapacitou až 256GB. Při výběru paměťové karty je nutný dávat velký pozor na její parametry, aby byla dostatečně rychlá pro ukládání videa ve 4K kvalitě s 30fps.  Velkou výhodou je i elektronická stabilizace obrazu při natáčení (EIS).

Ukázky videí nahraných Realme 7 5G

*Doporučujeme na Youtube nastavit co nejvyšší kvalitu pro větší věrohodnost. V ideálním případě přehrajte video na monitoru s 4K rozlišením pro přesné zobrazení 4K videa.

Přečtěte si také

realme GT Neo 3 recenze výbavy

Recenze výbavy telefonu realme GT Neo 3

realme GT Neo 3 je jeden z prvních mobilních telefonů na českém trhu s MediaTek …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.