Domů / Video recenze / Články s testováním výkonu / Realme 8 Pro testování hraní her (PUBG, Fortnite a další)

Realme 8 Pro testování hraní her (PUBG, Fortnite a další)

Zajímá vás, jak si nově představený telefon Realme 8 Pro vede při hraní her? Na kolik FPS rozjede například PUBG, Fortnite a další? To se dozvíte v tomto článku, včetně přiložených YouTube videí ze samotného hraní s tímto telefonem od Realme. Realme 8 Pro má jednoznačně silné stránky v oblasti kvality focení a nahrávání videa se čtyřnásobnou zadní kamerou se 108MPx a natáčením videa ve 4K kvalitě s 30fps, včetně široké škály rozlišení slow-motion videí. Je silnou stránkou i výkon?

Realme 8 Pro

Parametry výkonu

Nežli se podíváme na samotné hraní je dobré si představit některé důležité parametry hardwarové výbavy určující výkon telefonu. Základem výkonu u Realme 8 Pro je Qualcomm Snapdragon 720G spolu s 8GB RAM LPDDR4X. Pro hraní her je samozřejmě důležitý i integrovaný grafický čip Adreno 618. Jak si tento telefon vedl v testování benchmark AnTuTu si můžete přečíst v předchozím článku: Realme 8 Pro testování výkonu.  Na tomto telefonu velmi oceníte rychlý paměťový čip UFS2.1 s kapacitou 128GB (ROM), který je oproti běžnému eMMC paměťovému čipu podstatně rychlejší, což se právě provějí i při hraní her. Hry se nejen rychleji spouští, ale především se i rychleji pak načítají doplňkové soubory v „loading“ před samotným hraním. Na Realme 8 Pro oceníte i kvalitní Super AMOLED displej se skvělým podáním barev a FullHD+ rozlišením. Velkou výhodou je i Super Dart 50W nabíjení, se kterým se dokáže telefon nabít z 0% na 50% baterie již za cca 17 minut.

Tip: Během nabíjení nedoporučujeme hrát náročné hry, aby se telefon zbytečně nepřehříval, což by i zpomalovalo nabíjení.

Realme 8 Pro parametry

Realme 8 Pro testování hraní PUBG

Průměrné FPS při hraní PUBG bylo 39,4

Realme 8 Pro testování hraní Free Fire

Průměrné FPS při hraní PUBG bylo 57,6

Realme 8 Pro testování hraní Fortnite

Přečtěte si také

realme GT Neo 3 recenze výbavy

Recenze výbavy telefonu realme GT Neo 3

realme GT Neo 3 je jeden z prvních mobilních telefonů na českém trhu s MediaTek …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.