Domů / Video recenze / Články s testováním kamer / Realme 8i ukázkové fotografie a videa

Realme 8i ukázkové fotografie a videa

Realme 8i focení a nahrávání

Mnoho čtenářů zajímá, jak fotí a nahrává nový mobilní telefon Realme 8i, který máme právě k dispozici na testování. Vzali jsme ho s sebou ven a nafotili a natočili pro vás spoustu fotek a videí s různými módy a režimy, které jsou dostupné ve výchozí aplikaci fotoaparátu. Na výsledné fotografie a videa pořízené s Realme 8i se můžete podívat v článku níže.

Realme 8i obsah balení

Parametry fotoaparátu Realme 8i

Nejprve trocha hardwarových parametrů spojených právě s přední a zadní kamerou. Na přední straně se v „průstřelu displeje skrývá 16MPx fotoaparát určený pro selfie fotografie či video hovory. Mnohem zajímavější je na zadní straně trojnásobný fotoaparát s poněkud netradičním 50MPx hlavním objektivem. Zpravidla bývá u telefonů 48MPx či 64MPx hlavní objektiv. Spolu s hlavním objektivem se na zadní straně telefonu nachází ještě portrétní objektiv s 2MPx a makro objektiv s 2MPx. Nechybí ani LED přisvětlovací dioda. Telefon dokáže nahrávat video maximálně v 1080p kvalitě s 30fps.

Realme 8i kamera

Parametr

Přední kamera 16MPx
F2.05 clona
Video až 1080p s 30fps
Zadní kamera 50MPx hlavní f/1.8
2MPx portrétní f/2.4
2MPx makro 4cm vzdálenost
Funkce fotoaparátu při focení 50MPx režim, noční mód, panoramatický mód, Expert, Timelapse, portrétní mód, HDR, Ultra makro, AI rozpoznání scén, AI Beauty, filtry, Chroma Boost, Slow Motion
Funkce fotoaparátu při natáčení Ultra stabilní video mód, slo-mo video, timelapse video, film video, dual-view video (současně záběr z přední i zadní kamery)
Nahrávání videa zadní kamerou Až 1080p s 30fps
Přisvětlovací LED blesk

Video z vyfocených fotek a natočených videí

Fotografie pořízené s Realme 8i

*V článku jsou viditelné náhledy fotografií, které prošly kompresí. Pro zobrazení originálního rozlišení a původní velikosti klikněte na náhled fotky a otevře se vám v novém okně prohlížeče.

Poznámka: Na pořízených fotografiích se tentokrát nenachází vodoznak „Shoot on Realme 8i“. Ověřit, že fotografie byly pořízeny tímto telefonem můžete po otevření fotografie v novém okně, následném jejím stažení a ve vlastnostech souboru.

Realme 8i vlastnosti fotky

Fotky focené se základním nastavením fotoaparátu

V základním režimu fotoaparátu je vyžíván hlavní 50MPx objektiv se slučováním okolních pixelů v poměru 4 in 1. Výsledná fotografie má rozlišení 12,5MPx a rozměry 4080x 3072 pixelů.

Realme 8i základní režim focení
Foceno Realme 8i základní režim foťáku Foceno Realme 8i základní režim foťáku Foceno Realme 8i základní režim foťáku Foceno Realme 8i základní režim foťáku Foceno Realme 8i základní režim foťáku Foceno Realme 8i základní režim foťáku Foceno Realme 8i základní režim foťáku Foceno Realme 8i základní režim foťáku Foceno Realme 8i základní režim foťáku Foceno Realme 8i základní režim foťáku Foceno Realme 8i základní režim foťáku Foceno Realme 8i základní režim foťáku

Fotky focené s 2x ZOOM přiblížením

Realme 8i 2x ZOOM focení

Foceno Realme 8i 2x ZOOM Foceno Realme 8i 2x ZOOM Foceno Realme 8i 2x ZOOM

Fotky focené s 5x ZOOM přiblížením

Realme 8i 5x ZOOM focení

Foceno Realme 8i 2x ZOOM
Foceno Realme 8i 2x ZOOM
Foceno Realme 8i 2x ZOOM

Fotky focené v 50MPx režimu

Fotografie focené v režimu 50MPx mají rozměry 8160 x 6144 pixelů.

Realme 8i 50MPx režim focení

Fotka 50MPx na Realme 8i
Fotka 50MPx na Realme 8i
Fotka 50MPx na Realme 8i

Fotky focené se zapnutím AI

Fotografie focené v základním režimu fotoaparátu s aktivovanou AI detekcí focené scény a 12,5MPx výslednou fotografií.

Realme 8i focení s AI

Realme 8i foceno s AI Realme 8i foceno s AI Realme 8i foceno s AI Realme 8i foceno s AI Realme 8i foceno s AI

Fotky focené v režimu ultra makro

Fotografie focené v režimu ultra makro využívají makro objektiv s rozlišením 2MPx a výsledné fotografie mají rozměr 1600 x 1200 pixelů.

Realme 8i ultra makro fotky

Realme 8i focené fotky v ultra macro Realme 8i focené fotky v ultra macro Realme 8i focené fotky v ultra macro Realme 8i focené fotky v ultra macro Realme 8i focené fotky v ultra macro Realme 8i focené fotky v ultra macro

Přečtěte si také

realme GT Neo 3 recenze výbavy

Recenze výbavy telefonu realme GT Neo 3

realme GT Neo 3 je jeden z prvních mobilních telefonů na českém trhu s MediaTek …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.