Domů / Android telefony / realme 9 bude mít snímač Samsung HM6

realme 9 bude mít snímač Samsung HM6

realme 9 bude prvním smartphonem vybaveným obrazovým snímačem Samsung HM6.

realme, nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonů na světě, dnes oficiálně oznámilo, že jeho první 108 Mpx Prolight fotoaparát v číselné řadě realme bude vybavený obrazovým snímačem Samsung ISOCELL HM6. Tato řada je populární mezi mladými lidmi po celém světě, protože nabízí prémiový obrazový zážitek, který   vždy předčí všechna očekávání. Například realme 5 Pro byl jeden z prvních smartphonů základní třídy s 48 Mpx fotoaparátem a realme 8 byl jeden z prvních smartphonů na světe s 64 Mpx fotoaparátem. realme 9 přináší opravdu průlomový zážitek.

realme 9 bude prvním smartphonem vybaveným obrazovým snímačem Samsung HM6. 

Nejdůležitější vlastnosti obrazového snímače Samsung ISOCELL HM6

NonaPixel Plus technologie a 9Sum Pixel Binning

Díky nejnovější technologii NonaPixel Plus, která upgradovala původní pixel binning 3Sum-3Avg na 9Sum, budou mít fotografie pořízené telefonem realme 9 vynikající jas. Pixel binning zajišťuje, že se sousední pixely na senzoru chovají jako jeden velký pixel. V praxi to znamená, že 9Sum Pixel Binning zlepšuje celkový příjem světla o 123 % ve srovnání s obrazovým snímačem Samsung ISOCELL HM2. Navíc je po srovnání obou fotografií jasné, že fotografie pořízené při slabém osvětlení na realme 9 je výrazně jasnější a má lepší reprodukci barev.

In-sensor Ultra-Zoom technologie

Ve snaze poskytnout uživatelům vysoce kvalitní fotografický zážitek, využívá realme 9 ve snímači HM6 technologii ultrazoomu se slučovacím algoritmem, čímž vytváří krásný přiblížený záběr, který zachytí to, co uživatelé doopravdy chtějí, včetně těch nejmenších detailů.

Tento článek je tiskovou zprávou Realme.

Přečtěte si také

realme GT Neo 3 recenze výbavy

Recenze výbavy telefonu realme GT Neo 3

realme GT Neo 3 je jeden z prvních mobilních telefonů na českém trhu s MediaTek …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.