Domů / Video recenze / Články s unboxingem / Realme GT Master Edition – unboxing (obsah balení)

Realme GT Master Edition – unboxing (obsah balení)

Realme GT Master unboxing

Do redakce se nám dostal nový mobilní telefon Realme GT Master Edition, který má jednoznačné predispozice stát se velkým hitem a udělat bolení hlavy řadě předních výrobců telefonů. Můžete se těšit na celou řadu článků a videí o tomto mobilním telefonu, který se jednoznačně vymyká svým designem. Za pár dní bude dostupný v ČR ve třech barvách. V tomto článku uvidíte barevné provedení Cosmos Black. Za zmínku, ale jednoznačně stojí barevné provedení Voyager Grey, které má i zcela jiný design zad od ostatních barev. Jeho autorem je světoznámý návrhář Naoto Fukasawa, který se při návrhu designu inspiroval láskou lidí k cestování. Vzhled telefonu připomíná kufr a má lidem oživovat při pohledu na něj jejich vzpomínky z cest. Záda barevného provedení Voyager Grey mají na sobě velmi příjemnou a elegantní veganskou kůži, která dokonale imituje horizontální mřížku kufru. Nyní, ale zpátky k verzi Cosmos Black, jehož obsah balení je tématem dnešního článku, ve kterém naleznete námi vyfocené fotografie balení i natočený video unboxing/rozbalování.

Video unboxing telefonu Realme GT Master Edition

Obsah balení

Realme GT Master balení

Obsah balení

Telefon Realme GT Master
USB-C nabíjecí kabel
Napájecí adaptér 65W
Otevírač slotu na nanoSIM
Ochranné pouzdro
Ochranná folie na displej již aplikovaná výrobcem
Uživatelský manuál

Realme GT Master obsah balení

Telefon Realme GT Master Edition Cosmos Black

Realme GT Master telefonRealme GT Master telefon

Příslušenství v balení

Součástí balení je rychlá 65W Super Dart nabíječka pro velmi rychlé nabíjení telefonu, spolu s kabelem s koncovkami USB-C a USB. V balení nechybí ani „jehla/pin“ na vyndávaní slotu na SIM.

Realme GT Master příslušenství v balení

Ochranné pouzdro

Realme GT Master pouzdro

Ukázka telefonu v pouzdru

Realme GT Master telefon v obalu

Zhodnocení

Rozhodně velmi mile překvapí rozsah obsahu balení telefonu Realme GT Master Edition. V současné době je trendem u výrobců telefonů zeštíhlovat obsah balení například o nabíjecí adaptér. Naštěstí to neplatí u Realme, které dodává v balení nadstandardní výbavu s 65W rychlou nabíječkou, USB kabelem, jehlou na SIM a především elegantním zadním krytem/pouzdrem na telefon.

Přečtěte si také

DOOGEE S86 Pro

DOOGEE S86 Pro – obsah balení

Odolný telefon DOOGEE S86 Pro patří mezi modely se skvělým poměrem cena / výbava. Nabízí …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.