Domů / Zajímavosti / Realme opatří své telefony ekologickými štítky

Realme opatří své telefony ekologickými štítky

Realme, nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonů na světě, se v duchu svého závazku stát se trvale udržitelnou společností rozhodla připojit k iniciativě pěti předních evropských telekomunikačních operátorů a nechá své smartphony hodnotit systémem Eco Rating. 

realme se spojilo s nejvýznamnějšími evropskými operátory a opatří své telefony ekologickými štítky

Označení Eco Rating společně vytvořily firmy Deutsche Telekom, Orange, Telefónica, Telia Company a Vodafone. Systém hodnotí vliv přístroje na životní prostředí během jeho kompletního životního cyklu – od procesu výroby přes používání až po likvidaci zařízení. Maximální hodnocení je 100 bodů, čím více se skóre blíží nejvyšší hodnotě, tím je zařízení udržitelnější.

Modely realme 8 5G a realme 8i v hodnocení Eco Rating uspěly 

realme-stitky

Jako první podstoupily hodnocení Eco Rating modely realme 8 5G a realme 8i a oba získaly vysoké celkové skóre 76, respektive 80 bodů. Ještě vyššího hodnocení dosáhly přístroje v oblasti efektivity využití zdrojů. realme 8 5G získalo skóre 85/100, realme 8i si zapsalo dokonce 90/100.

„Jako odvětví máme závazek k lepší budoucnosti a v realme budeme transparentní vůči našim uživatelů. Systém označování Eco Rating je pozitivním krokem k realizaci této budoucnosti,“ komentoval hodnocení viceprezident realme, prezident realme International Business Group a generální ředitel realme Europe Madhav Sheth.

Udržitelnost a ochrana životního prostředí je pro společnost realme důležitá. Už v minulosti zavedla sofistikovaný program pro nakládání s elektronickým odpadem a snaha o dosažení co nejekologičtějšího postupu výroby se promítá do všech fází vzniku nových přístrojů. Od designu až po balení.

O značce realme 

realme je nejrychleji rostoucí společností v oblasti spotřebních technologií na světě. Trh smartphonů a AIoT mění tím, že zpřístupňuje prvotřídní a převratné technologie širokému okruhu uživatelů. Nabízí mladým lidem za dostupné ceny pestrou škálu chytrých telefonů a spotřební elektroniky s prémiovými specifikacemi, špičkovou kvalitou i s designem, který udává trendy.

Společnost realme, které zakladatel Sky Li v roce 2018 dal do vínku inspirativní motto „Dare to Leap“, je šestou největší světovou společností vyrábějící smartphony. V polovině roku 2021 působilo realme na 61 trzích po celém světě, včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky s globální základnou více než 100 milionů uživatelů. Pro více informací navštivte realme.com.

Tento článek je tiskovou zprávou Realme.

Přečtěte si také

realme GT2 Pro hraní her

Realme GT2 Pro testování hraní her

realme GT2 Pro patří mezi nejvýkonnější mobilní telefony na trhu s novým čipsetem Qualcomm Snapdragon 8 …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.