Domů / Android telefony / realme představí smartphone s nejrychlejším nabíjením na světě

realme představí smartphone s nejrychlejším nabíjením na světě

realme, světově nejrychleji rostoucí značka smartphonů, oznámila, že nový model realme GT NEO 3 bude mít nejrychlejší nabíjení na světě s výkonem 150W. Telefon se nabije z nuly na poloviční kapacitu za 5 minut. realme navíc představí světově první architekturu 100W – 200W nabíjení chytrých zařízení – UltraDart Charging Architecture (UDCA), která je komplexním řešením z hlediska rychlosti, bezpečnosti a výdrže baterie.

realme nabíjení

  • 150W UltraDart Charge – nejrychlejší technologie nabíjení smartphonu na světě

Rychlé nabíjení chytrých telefonů je jednou z nejsmysluplnějších inovací posledních let a mění zvyky spotřebitelů ohledně toho, jak nabíjejí a používají svůj telefon. V minulosti byly smartphony realme obvykle vybaveny technologií Dart charge nebo Super dart charge, která uživatelům poskytuje nabíjecí výkon mezi 18W a 65W. Smartphony šlo plně nabít za 35 minut. S tím se realme nespokojilo, důsledně investovalo do dalšího vylepšení nabíjení baterií a výsledkem je průlomová technologie rychlého 150W nabíjení, kterou lze dosáhnout 50% kapacity nabití za pouhých 5 minut.

realme nabíjení

  • Architektura nabíjení UltraDart – první architektura 100W – 200W nabíjení chytrých zařízení na světě

Architektura nabíjení UltraDart, také jednoduše nazývaná UDCA, je další technologickou novinkou společnosti realme. Je to také první nabíjecí architektura na světě. UDCA podporuje výkony nabíjení mezi 100 W a 200 W a má tři zásadní technologická vylepšení v oblasti rychlosti, bezpečnosti a životnosti baterie.

realme nabíjení

Rychlejší nabíjení poskytuje UDCA díky nabíjecí pumpě Multi Boost, která umožňuje zvýšení nabíjecího proudu.

Pokud jde o bezpečnost, UDCA pomáhá smartphonu při nabíjení vždy udržovat teplotu na ideální úrovni. UDCA má totiž Ultra Heat Management založený na algoritmu Temperature Management, který nedovolí překročit teplotu přes 43 °C. Uživatelé tak mohou strávit dlouhou dobu hraním her nebo sledováním videí bez potenciálních bezpečnostních rizik.

A co je důležitější, UDCA také poskytuje smartphonům spolehlivou ochranu díky technologii Ultra Battery Protection. Obecně platí, že u jiných technologií rychlého nabíjení na trhu je vysoká rychlost nabíjení často na úkor životnosti baterie. Realme’s UDCA však používá špičkové lithiové baterie, které dokážou udržet 80% kapacitu baterie při více než 1000 cyklech úplného nabití. To zajišťuje, že baterie bude mít delší životnost s vyšším maximálním nabíjením.

realme nabíjení

realme brzy uvede tuto technologii do sériové výroby. Prvním telefonem v architektuře UDCA bude model realme GT Neo 3, který bude mít s výkonem 150 W nejrychlejší nabíjení na světě.

Tento článek je tiskovou zprávou Realme.

Přečtěte si také

GBV8900

Ukázky z termokamery odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 má kvalitní termokameru od ověřeného výrobce FLIR Lepton. iGET Blackview …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.