Domů / Android telefony / Realme představilo sérii Realme 9

Realme představilo sérii Realme 9

realme, světově nejrychleji rostoucí značka smartphonů, si jako za jeden ze svých cílů dala zpřístupnění 5G technologií co nejširšímu okruhu uživatelů. Na trh proto brzy uvede dva nové modely s podporou sítě páté generace, realme 9Pro a realme 9Pro+. Přichází tedy první telefon z číselné řady realme s přívlastkem PRO+ a zároveň se odehraje premiéra procesoru MediaTek Dimensity 920 5G v Evropě.

Číselná série je spolu s řadami GT, C a Narzo jedním z pilířů portfolia značky realme. V roce 2021 dosáhla tato série milníku 40 milionů dodaných kusů na trh a zařadila se mezi produktové řady, kterým se to napříč trhem podařilo nejrychleji.

Realme růst prodejů

Meziroční růst číselné série realme mezi roky 2020 a 2021 v evropských zemích

Teď realme přichází s modelem, který jako první ponese označení PRO+, aby svým příznivcům nabídla zase o úroveň vyšší zážitek. Jedním z největších lákadel tohoto telefonu bude procesor MediaTek Dimensity 920 5G, který si odbyde svoji evropskou premiéru. Oba modely realme 9 Pro a Pro+ jsou dalším důkazem, jak vážně to značka myslí se svou strategií „All in 5G“.

Realme 9 procesor

realme 9 Pro+ bude obsahovat první evropský Mediatek Dimensity 920 5G.

Stylové, ale přitom cenově dostupné chytré telefony s podporou sítí páté generace nabízí realme už od roku 2020. Úspěch této strategie potvrzuje pozoruhodný globální růst. Podle nejnovějších údajů společnosti Counterpoint Research bylo realme ve 3. čtvrtletí 2021 celosvětově nejrychleji rostoucí značkou 5G chytrých telefonů s operačním systémem Android, hlavně díky skvělým výsledkům v Evropě, v Indii a v Číně. realme dosáhlo nárůstu prodeje 5G smartphonů meziročně o 831 %, zbytek trhu rostl tempem ve výši 121 %.

Realme růst 5G

Tento článek je tiskovou zprávou Realme.

Přečtěte si také

realme GT Neo 3 recenze výbavy

Recenze výbavy telefonu realme GT Neo 3

realme GT Neo 3 je jeden z prvních mobilních telefonů na českém trhu s MediaTek …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.