Domů / Návody / Šikovná dřevěná domácí udírna – tip pro naše čtenáře

Šikovná dřevěná domácí udírna – tip pro naše čtenáře

Tento příspěvek je trochu mimo naše téma, ale věříme že uživatelé odolných telefonů a naši čtenáři patři i mezi příznivce grilování, udění atd a tento článek by pro Vás mohl být zajímavý.  My z naší redakce grilování a uzené maso naprosto milujeme (asi jako většina lidí). Proto jsme se rozhodli se s Vámi podělit o tuto zajímavou domácí dřevěnou udírnu, která nabízí kvalitní zpracování za velmi přijatelnou cenu.

Domácí dřevěná udírna – kompletní set

Domácí dřevěná udírna je určená pro všechny labužníky a milovníky uzených dobrot. V domácí udírně je možné udit široké spekturm jídel jako jsou ryby, maso, drůbež, sýry a mnoho dalších, chutných pokrmů. Tato domácí dřevěná udírna je jako kompletní set tj. včetně topeniště, 1m roury kouřovodu, kolena, teploměru, konstrukce, regulační klapky topeniště, 2 tyčí na zavěšení masa a 3ks nerezových háků na maso. Ikdyž má udírna velmi malé, ale kompaktní rozměry (50x50x115cm, výška vnitřního prostoru pro uzení 80cm) díky kterým je plně mobilní např. na přepravu v osobním voze, tak má kapacitu až 20kg masa! Topeniště o rozměrech 25x25x30cm síla plechu 2mm, včetně kouřovodu a kolene. Udírna je vyrobena ze smrkových palubek o síle 19mm.

 

Během 10 minut udíte!

Celý set této domácí dřevěné udírny je dodán jako rychlostavebnice. Sestavení zvládne i naprostý laik a není třeba nic vrtat ani šrobouvat. Celé sestavení do finální podoby Vám nezabere více jak 10 minut! Dřevěnou udírnu vybalíte z krabice, sestavíte a během chvilky už mužete jít zatápět!

Přečtěte si také

DOOGEE S98

Odolný telefon DOOGEE S98 – ukázka zadního displeje

Odolný telefon DOOGEE S98 zaujme na první pohled a oproti jiným modelům od DOOGEE i …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.