Domů / Odolné telefony / Sleva na odolný telefon AGM X2 na IPATO.cz

Sleva na odolný telefon AGM X2 na IPATO.cz

Odolný telefon AGM X2 vám na tomto mobilním magazínu jistě nemusíme představovat, poněvadž již zde o něm vyšla celá řada článků (Dostupné jsou ZDE). AGM X2 ve stručnosti řečeno je vysoce výkonný elegán s odolností v kostech (IP68 a MIL-STD-810G). S blížícími Vánocemi je to jistě skvělá volba pro uživatele odolných telefonů či pro ty, kteří chtějí vysoce výkonný telefon s kvalitním displejem a fotoaparátem, který se vyrovná předním vlajkovým lodím Samsungu a dalším výrobcům, ale nabízí onu vysokou odolnost k tomu a můžete se na něj spolehnout takřka za všech situacích. Přežije v prašném prostředí, vody se nebojí a poradí si i s extrémními teplotami.

Odolný telefon AGM X2 ve slevě

V případě, že o tomto odolném telefonu uvažujete, tak pro vás máme skvělou zprávu. Nově ho má internetový obchod IPATO.cz, který se specializuje na prodej odolných telefonů a jejich příslušenství ve slevě. Sleva je ve výši 2000 Kč. Tato akce je omezená do Vánoc či do vyprodání zásob. Tedy, pokud tento odolný telefon opravdu chcete pořídit sobě či někomu jinému, jako vánoční dárek, tak nyní je ideální doba.

AGM X2 sleva

Odkaz do internetového obchodu na produktovou stránku tohoto odolného telefonu: AGM X2.

K tomuto odolnému telefonu si můžete zakoupit na eshopu i celou řadu praktického příslušenství. Například kvalitní textilní pouzdro, které je velmi oblíbené či tvrzené sklo a ochranné folie. Dále je možnost zakoupení rozšířené záruky se službou IPATO+ a to ze standardních zákonných dvou let až celkově na čtyři roky.

Je sleva skutečná?

Jak se říká důvěřuj, ale prověřuj. V dnešní době neustálého masírování zákazníků ze strany eshopů s každodenními údajnými 80% slevami je dobré vždy prověřit, zda sleva je opravdu skutečná či došlo jen k umělému navýšení původní ceny. K tomuto ověří velice snadno rychle může dojít pomocí internetových srovnávačů cen, kde dominuje Heureka.cz.

Přečtěte si také

AGM G2

Příslušenství k odolným telefonům AGM řady G2

Pořídili jste si nový odolný telefon od výrobce AGM z řady G2? Máme pro vás …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.