Domů / Video recenze / Telefon s kvalitním foťákem do 4000Kč

Telefon s kvalitním foťákem do 4000Kč

Léto je v plném proudu a vzhledem k situaci s Covid-19 většina obyvatel České republiky bude cestovat a objevovat krásy ČR nežli absolvovat dovolenou v zahraničí. Vybavte sebe nebo vaše děti na výlety po přírodních krásách, hradech a zámcích v ČR mobilním telefonem s kvalitním fotoaparátem a velice přívětivou cenou pod 4000Kč. Mobilní telefon A7 Pro od výrobce UMIDIGI je vybaven velice solidním QUAD „čtyřnásobným“ zadním fotoaparátem a cenovkou pod 4000Kč. Telefon je dostupný ve dvou kapacitních provedení: dražší s 128GB interní pamětí a levnější s 64GB.

UMIDIGI A7 Pro fotoaparát

Přední fotoaparát

  • Přední selfie kamera dosahuje rozlišení 16MPx a s úhlem záběru 77,6 stupňů se vejdete na fotografii nejen vy, ale i vaši přátelé.  Fotoaparát dokáže nahrávat video v FullHD kvalitě.

Zadní fotoaparát

UMIDIGI A7 Pro kamera

Na zádech se nachází rovnou čtyři fotoaparáty, přičemž každý má rozdílnou funkci:

  1. Hlavní fotoaparát s rozlišením 16MPx
  2. Širokoúhlý fotoaparát s rozlišením 16MPx a úhlem záběru 120 stupňů pro vytváření kvalitních panoramatických fotografií. S tímto fotoaparátem se vám do záběru vejde celý hrad i krajina naráz.
  3. Fotoaparát pro zachycení hloubky ostrosti s 5MPx. Umožňuje vytvářet v současné době velice populární fotografie s bokeh efektem, neboli rozostřeným pozadím.
  4. Makro fotoaparát s 5MPx, se kterým budete moci fotit ostré fotografie na velice krátkou vzdálenost. Například strukturu listů, mravence v lese, a další živočichy či přírodu.

Fotografie z UMIDIGI A7 Pro na Youtube

Kde pořídit UMIDIGI A7 Pro

Mobilní telefon UMIDIGI A7 Pro je dostupný u autorizovaného prodejce IPATO.cz, specialistovi na mobilní telefony a jejich příslušenství.

Odkaz na produktovou stránku tohoto mobilního telefonu:

Přečtěte si také

UMIDIGI BISON 2 Pro

Recenze odolného telefonu UMIDIGI BISON 2 Pro

Odolný telefon UMIDIGI BISON 2 Pro je nejnovějším přírůstkem do oblíbené řady odolných telefonů Bison …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.