Domů / Video recenze / Články s testováním výkonu / Telefon UMIDIGI F1 testování hraní her

Telefon UMIDIGI F1 testování hraní her

Mobilní telefon UMIDIGI F1 je aspirantem na cenu za telefon s nejlepším poměrem cena/ výbava. Výrobce UMIDIGI si na tomto mobilním telefonu dal záležet po všech stránkách, jak designu, zpracování tak hardwarové výbavě za přijatelnou cenu, aby telefon byl dostupný pro co největší masu lidí. V dnešním článku se podíváme, jak UMIDIGI F1 obstojí při hraní náročných her, které jsou pro operační systém Google Android dostupné.

UMIDIGI F1 výbava

Nejprve ve stručnosti informace o hardwarové výbavě tohoto mobilního telefonu, která ovlivňuje jeho výkon. Mozkem F1  je chipset Helio P60 s 8-jádrovým procesorem (4x Cortex-A73 a 4x Cortex-A53) pracující na vysoké frekvenci 2GHz. Dále dostatečná kapacita operační paměti 4GB s nejnovější technologií LPDDR4X. Z hlediska hraní her je veledůležitý kvalitní grafický čip. UMIDIGI F1 má Mali G72 MP3 700MHz. UMIDIGI F1  si vede velice obstojně i v testování benchmark AnTuTu s bodovým ziskem 134 000 bodů.

UMIDIGI F1 hraní her testování

UMIDIGI F1  je testován při hraní v současnosti jedněch z nejoblíbenějších her dostupných z Google Play a to PUBG a Asphalt 8.

Kde pořídit UMIDIGI F1

Mobilní telefon UMIDIGI F1 byl dostupný u autorizovaného prodejce IPATO.cz, specialistovi na mobilní telefony a jejich příslušenství. Aktuálně v akci s dárkem v podobě plážové deky. 

Aktuálně nabízené novější telefony, které si můžete prohlédnout: UMIDIGI.

Přečtěte si také

UMIDIGI BISON 2 Pro

Recenze odolného telefonu UMIDIGI BISON 2 Pro

Odolný telefon UMIDIGI BISON 2 Pro je nejnovějším přírůstkem do oblíbené řady odolných telefonů Bison …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.