Domů / Odolné telefony / TOP3 nejvýkonnější odolné telefony dle AnTuTu

TOP3 nejvýkonnější odolné telefony dle AnTuTu

Připravili jsme pro naše čtenáře novou sérii pátečních článků zaměřených na zajímavé statistiky a čísla. Každý pátek se tedy můžete těšit na zajímavé a nevšední informace ze světa mobilních a především odolných telefonů. Hned na úvod jsme pro vás připravili TOP3 nejvíce výkonných odolných telefonů, které lze v současné době zakoupit na IPATO.cz, který je specialista na odolné telefony s letitou zkušeností. Jedná se o odolné telefony s nejlepšími výsledky v testování benchmark AnTuTu.

TOP3 AnTuTu nejvýkonnější odolné telefony

Nejvýkonnější odolné telefony

Komentář k výkonnosti telefonů

  • Jednoznačně nejvýkonnější odolný telefon je v současné době skladově dostupný iGET Blackview GBL6000 Pro s 5G, je to dáno především výkonným MediaTek Dimensity 800.  V brzké době se můžeme těšit na další odolný telefon s MediaTek Dimensity 800 a to Oukitel WP10, o kterém jsme vydali již řadu článků, které si můžete přečíst ZDE: Oukitel WP10. Až bude dostupný na trhu, bude dosahovat obdobných hodnot v AnTuTu jako iGET Blackview GBL6000 Pro a bude dle předběžných hodnot na druhém místě s 288 383 body.
  • Druhé místo by měl správně zaujímat „veterán“ odolný telefon AGM X3, který dosahoval cca 280 000 bodů v AnTuTu, ale již není v ČR dostupný.
  • U druhého a třetího místa je minimální výkonnostní rozdíl v porovnání s propastným rozdílem mezi prvním a druhým místem. Zpravidla hodnot v AnTuTu, která jsou uvedena u druhého a třetího místa dosahují odolné telefony v konfiguraci s MediaTek Helio P90 a 8GB RAM.

Přečtěte si také

iGET Blackview GBV5200

Recenze odolného telefonu iGET Blackview GBV5200

Aktuálně se u nás ještě neprodává nový odolný telefon Blackview BV5200, ale doufáme, že se k …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.