Domů / Návody / Ukázka rozšíření RAM u odolného telefonu iGET Blackview GBV7100

Ukázka rozšíření RAM u odolného telefonu iGET Blackview GBV7100

iGET Blackview GBV7100

Funkce rozšiřující virtuálně kapacitu operační paměti je u klasických mobilních telefonů známá již delší dobu a často je označována jako dynamická RAM nebo virtuální RAM. Nyní se konečně rozšiřuje i do kategorie odolných telefonů a to konkrétně do odolných telefonů od iGET Blackview. jednou z prvních vlaštovek podporující tuto funkci je odolný telefon iGET Blackview GBV7100, která v základu má 6GB RAM hardwarovou / fyzickou operační paměť. Celkovou kapacitu operační paměti v telefonu lze navýšit pomocí již zmíněné funkce rozšíření RAM.

Navýšení RAM u GBV7100

iGET Blackview GBV7100 rozšíření ram

Odolný telefon iGET Blackview GBV7100 podporuje pomocí této nové funkce navýšení celkové operační paměti v telefonu až o 4GB. Tedy na celkovou hodnotu 10GB (6GB fyzické a 4GB virtuální).

iGET Blackview GBV7100 rozšíření ram

Funkce je založena na jednoduchém principu. Při aktivování funkce a nastavení maximální kapacity 4GB je tato kapacita zarezervována na interní paměti telefonu (ROM). V případě, že je vyčerpána veškerá kapacita fyzické operační paměti, například velkým množstvím spuštěných aplikací na pozadí. Systém místo toho, aby začal ukončovat méně prioritizované spuštěné aplikace, tak dojde k přesunu potřebných souborů těchto aplikací z fyzické operační paměti do virtuální paměti na interní paměť telefonu (ROM). Tím se uvolní rychlá fyzická RAM pro nově spuštěné aplikace. S touto funkcí je možné mít v telefonu spuštěné větší množství aplikací na pozadí.

Rychlost práce s daty ve virtuální RAM na interní paměti telefonu je omezena rychlostí paměťového čipu telefonu použitého pro ROM.

Video ukázka nastavení rozšíření RAM

Další články o telefonu naleznete pod štítkem: GBV7100.

Kde GBV7100 pořídit?

Odolné telefony iGET Blackview pořídíte u specialisty na odolné telefony a zároveň autorizovaného prodejce iGET Blackview v internetovém obchodě IPATO.cz. I s možností prodloužení zákonné záruky a širokou nabídkou příslušenství.

Přečtěte si také

iGET Blackview GBV7100 parametry kamer

Kamerová výbava odolného telefonu iGET Blackview GBV7100

Odolný telefon iGET Blackview GBV7100 patří mezi nejnovější přírůstky mezi odolné telefony od iGET Blackview. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.