Domů / Video recenze / Články s unboxingem / Unboxing odolného telefonu Oukitel WP10

Unboxing odolného telefonu Oukitel WP10

Odolný telefon Oukitel WP10 bude patřit mezi nejlepší odolné telefony, které budou v roce 2021 na trhu dostupné. Splňuje všechny nejpřísnější certifikace a standardy odolnosti, které se v současné době u odolných telefonů používají (IP68, IP69K a MIL-STD-810G). Jako jeden z prvních odolných telefonů podporuje 5G mobilní sítě. Je vybaven nadstandardním výkonem s MediaTek Dimensity 800 a 8GB RAM a nezaostává ani v kvalitě zadního čtyřnásobného fotoaparátu s rozlišením hlavního objektivu 48MPx a podporou slučování pixelů. Nabízí též dostačenou výdrž telefonu na jedno nabití díky velké 8000mAh integrované baterii. Aktuálně se jedná o nejlepší odolný telefon od Oukitel. V tomto článku se podíváme na video unboxing přímo od výrobce Oukitel z jeho Youtube kanálu.

Obsah balení Oukitel WP10

Za vypíchnutí v obsahu balení tohoto odolného telefonu jednoznačně stojí praktická redukce USB-C na sluchátka s Jack 3,5mm. Tato redukce řeší spoustu případných strastí uživatelům drátových sluchátek. Vzhledem k tomu, že odolné telefony mají zasunutější konektor a vyžadují pro správnou funkčnost kabely s prodlouženým konektorem je velký oříšek sehnat na trhu takovouto redukci.

Obsah balení

Odolný telefon Oukitel WP10
USB-C nabíjecí kabel
Napájecí adaptér
Redukce USB-C na Jack3,5 mm
Uživatelský manuál

Video unboxing Oukitel WP10

Kde zakoupíte Oukitel WP10

Tento odolný telefon s 5G  zakoupíte u prodejce IPATO.cz, který je specialista na odolné telefony a jejich příslušenství.

Přečtěte si také

Oukitel WP21

Odolný telefon Oukitel WP21 – obsah balení a rozbalování

Odolný telefon Oukitel WP21 je nejnovějším přírůstkem do rodiny odolných telefonů od výrobce Oukitel. A …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.