Domů / EET / Šikovná dřevěná domácí udírna – tip pro naše čtenáře

Šikovná dřevěná domácí udírna – tip pro naše čtenáře

Tento příspěvek je trochu mimo naše téma, ale věříme že uživatelé odolných telefonů a naši čtenáři patři i mezi příznivce grilování, udění atd a tento článek by pro Vás mohl být zajímavý.  My z naší redakce grilování a uzené maso naprosto milujeme (asi jako většina lidí). Proto jsme se rozhodli se s Vámi podělit o tuto zajímavou domácí dřevěnou udírnu, která nabízí kvalitní zpracování za velmi přijatelnou cenu.

Domácí dřevěná udírna – kompletní set

Domácí dřevěná udírna je určená pro všechny labužníky a milovníky uzených dobrot. V domácí udírně je možné udit široké spekturm jídel jako jsou ryby, maso, drůbež, sýry a mnoho dalších, chutných pokrmů. Tato domácí dřevěná udírna je jako kompletní set tj. včetně topeniště, 1m roury kouřovodu, kolena, teploměru, konstrukce, regulační klapky topeniště, 2 tyčí na zavěšení masa a 3ks nerezových háků na maso. Ikdyž má udírna velmi malé, ale kompaktní rozměry (50x50x115cm, výška vnitřního prostoru pro uzení 80cm) díky kterým je plně mobilní např. na přepravu v osobním voze, tak má kapacitu až 20kg masa! Topeniště o rozměrech 25x25x30cm síla plechu 2mm, včetně kouřovodu a kolene. Udírna je vyrobena ze smrkových palubek o síle 19mm.

 

Během 10 minut udíte!

Celý set této domácí dřevěné udírny je dodán jako rychlostavebnice. Sestavení zvládne i naprostý laik a není třeba nic vrtat ani šrobouvat. Celé sestavení do finální podoby Vám nezabere více jak 10 minut! Dřevěnou udírnu vybalíte z krabice, sestavíte a během chvilky už mužete jít zatápět!

Tento kompletní set vychází na 3.990,- Kč což si myslíme, že je velmi přijatelná cena.

Udírnu je možné zakoupit přes internetový obchod IPATO.cz přímo zde s doručením po celé ČR. Další možnost jak udírnu získat je osobní odběr v Lažanech u Blanska. Takže pokud jste z okolí, tak doporučíme osobní převzetí, které je možné po předchozí dohodě na tel. čísle 773 972 983.

 

Přečtěte si také

gbv5900

Akce na odolný telefon iGET Blackview GBV5900

Rádi bychom informovali naše čtenáře o aktuálně probíhající akci na odolný telefon iGET Blackview GBV5900 …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *