Domů / Odolné telefony / Akce na odolný telefon iGET Blackview GBV9500 na IPATO.cz

Akce na odolný telefon iGET Blackview GBV9500 na IPATO.cz

V dnešním článku bychom vás rádi informovali o nové vánoční akci v internetovém obchodě IPATO.cz, který se specializuje na odolné telefony a je autorizovaným prodejcem telefonů iGET Blackview. Vánoční sleva je na nejnovější model iGET Blackvew GBV9500, ke kterému při zakoupení získáte zdarma bezdrátovou nabíječku a tvrzené sklo. Díky tomu lze ušetřit přes 1000Kč, nežli když byste si dokupovali k telefonu bezdrátovou nabíječku a tvrzené sklo zvlášť.  GBV9500 je nejvýkonnější odolný telefon z dílny iGET Blackview, který je u nás v současnosti na trhu. Pokud vás zajímají parametry tohoto odolného telefonu, tak jim byl věnován rozsáhlý samostatný článek dříve (iGET Blackview GBV9500 výbava a parametry).

  Jaké dárky jsou k GBV9500

Bezdrátová nabíječka iGET Blackview W1

Jedná se o oficiální bezdrátovou nabíječku od výrobce iGET Blackview, s kterou budete moci nabíjet váš odolný telefon GBV9500 bezdrátově. Nabízí celou řadu ochranných opatření a dostatečný výkon pro rychlé bezdrátové nabíjení. Bližší informace jsme o této nabíječce psali v dřívějším článku (iGET Blackview W1). Prodejní cena této bezdrátové nabíječky je 699Kč. K nákupu již zmiňovaného odolného telefonu je v současné době ZDARMA.

Ochranné tvrzené sklo ARCTIC FOX

Tvrzená skla Arctic Fox jsou již „pojmem“ ve svém oboru, nabízí pevnost 9H a sílu 0,26mm, s kterou je toto tvrzené sklo 3x pevnější než běžná tvrzená skla. Nemusíte se obávat špatného vykreslování barev, či špatné reakce displeje na dotyk. To s tímto tvrzeným sklem nehrozí. Další výhodou je 2,5D design, který dokonale bude pasovat na displej vašeho telefonu a nebude nijak narušovat celistvost vzhledu telefonu. Běžná prodejní cena tohoto tvrzeného skla je 399Kč.

Kolik lze ušetřit nákupem GBV9500 na IPATO.cz: Celkově dostanete k nákupu bezdrátovou nabíječku v hodnotě 699Kč a tvrzené sklo v hodnotě 399Kč. Po jednoduchém součtu dárky v hodotě 1098Kč.

Odkaz na produktovou stránku odolného telefonu iGET Blackview GBV9500 na IPATO.cz: iGET Blackview GBV9500.

AKCE JE PLATNÁ POUZE DO VÁNOC 2018

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.