Domů / Odolné telefony / Akce na odolný telefon iGET Blackview GBV9500 na IPATO.cz

Akce na odolný telefon iGET Blackview GBV9500 na IPATO.cz

V dnešním článku bychom vás rádi informovali o nové vánoční akci v internetovém obchodě IPATO.cz, který se specializuje na odolné telefony a je autorizovaným prodejcem telefonů iGET Blackview. Vánoční sleva je na nejnovější model iGET Blackvew GBV9500, ke kterému při zakoupení získáte zdarma bezdrátovou nabíječku a tvrzené sklo. Díky tomu lze ušetřit přes 1000Kč, nežli když byste si dokupovali k telefonu bezdrátovou nabíječku a tvrzené sklo zvlášť.  GBV9500 je nejvýkonnější odolný telefon z dílny iGET Blackview, který je u nás v současnosti na trhu. Pokud vás zajímají parametry tohoto odolného telefonu, tak jim byl věnován rozsáhlý samostatný článek dříve (iGET Blackview GBV9500 výbava a parametry).

  Jaké dárky jsou k GBV9500

Bezdrátová nabíječka iGET Blackview W1

Jedná se o oficiální bezdrátovou nabíječku od výrobce iGET Blackview, s kterou budete moci nabíjet váš odolný telefon GBV9500 bezdrátově. Nabízí celou řadu ochranných opatření a dostatečný výkon pro rychlé bezdrátové nabíjení. Bližší informace jsme o této nabíječce psali v dřívějším článku (iGET Blackview W1). Prodejní cena této bezdrátové nabíječky je 699Kč. K nákupu již zmiňovaného odolného telefonu je v současné době ZDARMA.

Ochranné tvrzené sklo ARCTIC FOX

Tvrzená skla Arctic Fox jsou již „pojmem“ ve svém oboru, nabízí pevnost 9H a sílu 0,26mm, s kterou je toto tvrzené sklo 3x pevnější než běžná tvrzená skla. Nemusíte se obávat špatného vykreslování barev, či špatné reakce displeje na dotyk. To s tímto tvrzeným sklem nehrozí. Další výhodou je 2,5D design, který dokonale bude pasovat na displej vašeho telefonu a nebude nijak narušovat celistvost vzhledu telefonu. Běžná prodejní cena tohoto tvrzeného skla je 399Kč.

Kolik lze ušetřit nákupem GBV9500 na IPATO.cz: Celkově dostanete k nákupu bezdrátovou nabíječku v hodnotě 699Kč a tvrzené sklo v hodnotě 399Kč. Po jednoduchém součtu dárky v hodotě 1098Kč.

Odkaz na produktovou stránku odolného telefonu iGET Blackview GBV9500 na IPATO.cz: iGET Blackview GBV9500.

AKCE JE PLATNÁ POUZE DO VÁNOC 2018

Přečtěte si také

Tablet iGET RT1 odolnost

Odolný tablet iGET RT1 odolnost

Oproti trhu s odolnými telefony, kde je již v současné době v ČR velmi široký …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.