Domů / Video recenze / Články s testováním odolnosti / iGET Blackview BV8000 Pro test odolnosti displeje

iGET Blackview BV8000 Pro test odolnosti displeje

Odolný telefon iGET Blackview BV8000 Pro by se mohl pasovat na krále odolných telefonů pro rok 2017. Výrobce iGET Blackview to hodlá dokázat spousty videí s extrémními testy, které by běžný telefon rozhodně nemohl přežít. Dnes se podíváme na testování odolnosti  displeje telefonu a zda certifikace odolnosti IP68 opravdu něco znamená a ochranné sklo Gorilla Glass je opravdu tak dobré, jak se o něm všude píše.

Test je prováděn pomocí vrtačky a kotoučové brusky, která zvládne během pár vteřin rozpůlit porcelánový talířek. Nebudou chybět ani klasické pády na zem, házení do vzduchu nebo pády z dlouhých schodů.

Test odolnosti displeje BV8000 Pro

Kde pořídit odolný telefon iGET Blackview BV8000 Pro

Tento odolný telefon zakoupíte v internetovém obchodu IPATO.cz s zákonným záručním servisem 2 roky, dále možností rozšíření záruky o další dva roky a nabídky pozáručního servisu. Odkaz: iGET Blackview BV8000 Pro.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Jeden komentář

  1. Nechci pochybovat o kvalitách mobilu, ale toto je tak trochu zavádějící ukazatel… Záleží pod jakým úhlem, tlakem atd… U někoho to může vyvolat dojem „hele mrkni co to vydrží“ a křup… Nicméně se na něj těším… Až na jednu vyjímku jsem měl vždy Nokii,spokojenost se vším,moje poslední Lumia 920 taky dobrá, ale po zazdění WP od Malé Měkké firmy vidím v tomto telefonu dobrou volbu i vzhledem k tomu, že se motám kolem zvířat a dost často venku bez ohledu na počasí. jsem zvědavý na kvalitu fotek, protože zatím vždy byla Nokia s optikou od Zeisse daleko vpředu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.