Domů / Video recenze / Vtipné video s iGET Blackview BV7000 Pro

Vtipné video s iGET Blackview BV7000 Pro

Máte tu páteční odpoledne, odbývá posledních pár hodin do konce pracovní směny a my pro vás máme takové vtipné video na odlehčení od výrobce odolných telefonů iGET  Blackview, který velice vtipným způsobem na videu, které naleznete níže v článku ukazuje co vše se za den může vám s telefonem přihodit i různé vtipné situace, které nemusí běžný telefon přežít, ale BV7000 Pro si s nimi snadno poradí.

iGET Blackview BV7000 Pro vtipné situace na videu

Například narazí do vás kluk na skateboardu a vám telefon spadne z ruky a on na vás ukáže neslušné gesto? Co dělat v takovém případě? Kluk na videu se rozhodně hodit po něm svůj BV7000 Pro. Nebo si fotíte pěkné holky nenápadně a oni vás přistihnou shodí vám telefon na zem a podupají podpatky? Pro odolný telefon iGET Blackview BV7000 Pro je to pouhá masáž nikoliv destrukce.

Může se také stát, že jíte polívku někdo vám zazvoní vy chcete hovor přijmout, ale nešťastně vám při tom telefon spadne do polévky. Pro běžný telefon by již zvonil umíráček, ale iGET Blackview BV7000 Pro jednoduše dojdete omýt do umyvadla pod tekoucí vodou.

Nákup odolného telefonu iGET Blackview BV7000 Pro

Tento odolný telefon zakoupíte v internetovém obchodu IPATO.cz s zákonným záručním servisem 2 roky, dále možností rozšíření záruky o další dva roky a nabídky pozáručního servisu. Odkaz: iGET Blackview BV7000 Pro.

Přečtěte si také

iGET Blackview GBV7100 odolnost

Parametry odolnosti telefonu iGET Blackview GBV7100

Odolný telefon iGET Blackview GBV7100 patří mezi odolné telefony nové generace se splněním nové verze …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.