Domů / Drony / Drony Syma a JJRC na IPATO.cz

Drony Syma a JJRC na IPATO.cz

Přemýšlíte nad koupí dronu? Na zábavu či amatérské natáčení pomocí dronu s kamerou? Pokud ano, tak tento článek je určen právě vám. Na internetovém obchodu IPATO.cz nově naleznete nabídku dronů. V současné době od výrobců Syma a JJRC. Výběr nabízených dronů není nijak náhodný, ale k daným dronům technici eshopu došli důkladným výběrem a porovnáváním parametrů, aby drony zákazníkům nabídly ideální poměr cena/výbava a za nízkou cenu měly dostačující parametry pro již zmíněné amatérské natáčení integrovanou kamerou v dronu, která musí mít dostatečnou kvalitu. Zpravidla minimálně HD kvalitu natáčeného videa.

JJRC a SYMA drony

Proč drony JJRC?

JJRC drony se vyznačují především minimálními rozměry a některé JJRC mini drony se vejdou takřka do kapsy u kalhot. Přesto mají zajímavou dobu doletu, rychlost, manévrovací schopnosti a dobrou kvalitu kamery. Též by se daly JJRC drony nazývat jako selfie drony. Příkladem může být JJRC H62 kapesní dron s cenou pod 2500Kč a integrovanou HD kamerou. Vzdálenost doletu v závislosti na okolních parametrech je 40-100 metrů. Dron lze ovládat ovladačem či chytrým telefonem skrze aplikaci dostupnou v Google Play pro Android a App store pro iOS.

Drony JJRC

Proč Syma drony

Drony Syma mají standardní velikost dronů, na které jsou lidi zvyklý. Zákazníci jistě ocení jejich bytelnost, pevnost a vysokou odolnost. Syma drony zpravidla mají celou řadu automatických letových režimů. Například celosvětově velmi oblíbený dron Syma X5C s cenou pod 1500Kč patří mezi kvadrokoptéry střední velikosti s dobou doletu cca 8 minut.

Syma a JJRC drony

 

Přečtěte si také

JJRC H62 SPLENDOR

Ukázka létání s dronem JJRC H62 přes mobilní telefon

JJRC drony jsou celosvětově velmi oblíbené, nejen kvůli své velikosti, díky které jsou často nazývány …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.