Domů / Drony / Dron k Vánocům do 1500 Kč

Dron k Vánocům do 1500 Kč

Tento článek je určen jako tip na ideální dron k Vánocům pro děti a začátečníky s cenou do 1500Kč. Drony jsou čím dál více populárnější a zvláště ty s kamerou, které dokáží natáčet velmi povedené záběry ze vzduchu. Pokud plánujete pořídit dětem k Vánocům dron na hraní nebo pro začátečníka na učení lítání určitě není zapotřebí pořizovat drahé drony DJI za tisíce korun. Zvláště, s ohledem na letové schopnosti dětí a začátečníka je velmi pravděpodobná zprvu nějaká ta „kolize“ a rozhodně méně „zabolí“ zničení dronu za 1500Kč nežli za 10 000Kč.

Dron JJRC H62 SPLENDOR jako dárek

JJRC H62 SPLENDOR

JJRC H62 SPLENDOR byl velmi oblíbeným dronem v letech 2018, 2019 a má skvělý poměr cena/výbava. S cenou přibližně 1400Kč se jedná o ideální dron pro děti i začátečníky. Tento dron je vybaven kamerou s nahráváním videa v rozlišení 720p. Vzhledem k ceně nelze očekávat nahrané video s kvalitou jako z DJI dronů, ale dle našeho názoru je velmi solidní a v cenové hladině nadstandardně kvalitní.

Proč je JJRC H62 SPLENDOR ideální dárek k Vánocům

  • Nabízí za málo peněz hodně muziky s HD 720p kamerou.

  • Má velmi malé rozměry, se kterými se vejde takřka do kapsy u kalhot a přenášení nepředstavuje žádný problém. Ramena s vrtulkami lze zasunout do těla dronu.

JJRC H62 SPLENDOR složený

  • Ovládá se přes aplikaci v chytrém telefonu skrze Wi-Fi 2,4GHz s dosahem v závislosti na okolních podmínkách 40-100 metrů. Aplikace pro ovládání telefonem je dostupná pro Android i iOS.

JJRC H62 SPLENDOR aplikace

  • Vhodný pro začátečníky na učení se létání s dronem. Je vybaven 6-osým gyroskopem, dokáže automaticky udržovat výšku, provádět 3D flip otočky i bezhlavý let. Je vybaven LED diodami, které pomáhají snáze identifikovat dron v nočních hodinách.

JJRC H62 SPLENDOR ovládání

  • Dokáže lítat na jedno nabití 8-9 minut. Nabíjí se přes USB a doba nabíjení je přibližně 70 minut.
  • V balení naleznete i náhradní vrtuli, která se velmi hodí zvláště v počátcích létání, kdy je snadné nárazem o zeď či strom vrtuli poškodit.

Přečtěte si také

Aplikace vánoční zvoneček

Mobilní aplikace s vánočním zvonečkem

Vybrali jsme pro vás dvě zajímavé aplikace z oficiálního obchodu s aplikacemi Google Play pro …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.