Domů / Odolné telefony / Držáky na telefony jako navigace pro motorky

Držáky na telefony jako navigace pro motorky

Máme pro vás nový článek v rámci série článků pro motorkáře. V předchozím jste si mohli přečíst výhody mobilního telefonu při použití jako navigace oproti běžným hardwarovým navigacím (ZDE). V dnešním článku vám představíme speciální držáky telefonů na motorky a to konkrétně určené na řidítka a na zpětné zrcátko.

telefon jako navigaceNejlepší držáky telefonů na motorky

Při výběru držáku je velmi třeba dbát na kvalitu zpracování a materiálů. Držák musí být opravdu kvalitní, poněvadž určitě nechcete aby vám z něj někde na dálnici telefon vypadl či dokonce upadl celý držák a vy tak jako tak přišli o váš klasický telefon nebo odolný telefon.

Kvalitní držáky na mobilní telefony pro motorkáře nabízí internetový obchod IPATO.cz ve dvou verzích. První verze je určená pro přidělání na řidítka a druhá pro přidělání na zpětné zrcátko motorky. Držáky jsou vodě-odolné s bezpečnostním popruhem a průchodem pro kabel. Dále jsou vhodné pro dotykové displeje, díky čemuž není problém se špatnou odezvou telefonu na dotyk přes obal.

Oba držáky jsme na vlastní kůži otestovali na čtyřkolce v terénu. Viz fotografie níže.

telefon_navigace_4telefon jako navigacetelefon jako navigacetelefon jako navigace

držák na telefon držák na telefon telefon jako navigace

Kde držáky na motorky zakoupit

Jak již bylo zmíněno výše držáky jsou dostupné v internetovém obchodu www.ipato.cz, který se specializuje na odolné telefony a příslušenství k mobilním telefonům.

Přečtěte si také

DOOGEE S59

Recenze výbavy odolného telefonu DOOGEE S59

DOOGEE S59 je cenově dostupný odolný telefon (s cenou pod 4000 Kč), který ocení především …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.