Domů / Video recenze / Články s testováním odolnosti / iGET Blackview BV8000 Pro testování na koupališti

iGET Blackview BV8000 Pro testování na koupališti

Už jste se v mnoha videích zde na magazínu mohli přesvědčit, jak odolný telefon je opravdu BV8000 Pro. Tentokrát pro vás máme opravdu originální video, ve kterém je testována odolnost mobilního telefonu iGET Blackview BV8000 Pro. Zatím jsem u žádného jiného odolného mobilního telefonu neviděl testování odolnosti v podobě vyříznutí díry do melounu a vložení do něj BV8000 Pro a shození z několika metrů na zem. Jako bonus je testování v podobě přidělání telefonu na branku na fotbalovém hřišti a strefování se do něj míčem. Jak iGET Blackview BV8000 Pro se dozvíte ve videu níže.

iGET Blackview BV8000 Pro parametry odolnosti

elefon se honosí certifikací odolnosti IP68, takřka nejvyšší možnou (viz vysvětlení Certifikace IP: ZDE). Dle údajů od výrobce telefon si poradí s potopením do vody až do hloubky 2 metrů po dobu 40 minut. Do telefonu se nedostanou žádné nečistoty ani prachové částice. Je vhodný i pro používání prašném a náročném prostřední například staveniště nebo dílny. BV8000 Pro si poradí i s pádem z 1 metru na hranu.

Video testování odolnosti BV8000 Pro

Kde pořídit odolný telefon iGET Blackview BV8000 Pro

Tento odolný telefon zakoupíte v internetovém obchodu IPATO.cz s zákonným záručním servisem 2 roky, dále možností rozšíření záruky o další dva roky a nabídky pozáručního servisu. Odkaz: iGET Blackview BV8000 Pro.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.