Domů / Návody / iGET Blackview GBV7000 a 7000 Pro funkční tlačítko

iGET Blackview GBV7000 a 7000 Pro funkční tlačítko

Funkční tlačítko, aneb obrovská vychytávka, o které moc lidí neví, že existuje u telefonů iGET Blackview GBV7000 a GBV7000 Pro. Nové majitele odolných telefonů z této řady mohlo zaskočit, že jedno hardwarové tlačítko na telefonu nemá žádnou funkci. Lidově řečeno „nic nedělá“. To, ale mohou změnit sami v nastavení systému velmi snadno. Funkční tlačítko může velice usnadnit a zrychlit práci s telefonem.

GBV7000 a GBV7000 Pro nastavení funkčního tlačítka

V Nastavení najděte položku Funkční tlačítko a klikněte na ni.

Funkční tlačítko nastavení

Následně se vám zobrazí stránka s třemi možnostmi nastavení funkčního tlačítka = může vykonávat 3 funkce. První při jednom kliknutí, druhou při dvou kliknutích a třetí při delším stisknutí.

Funkční tlačítko možnosti/funkce

Na snímku výše vidíte příklad jak lze nastavit chování funkčního tlačítka.  Jednoduše vyberete například nastavení při jednom kliknutí a zobrazí se vám seznam možností. Nejdříve nabídka „Zkratky“, kde je například funkce zapnout svítilnu, udělat snímek obrazovky a další.

Funkční tlačítko nabídka zkratek

Pokud ani jedno z toho nechcete můžete se překliknout do „Otevřít aplikaci“ a vybrat si ze seznamu nainstalovaných aplikací ve vašem telefonu, jakou má tlačítko při jednom kliknutí otevřít.

Funkční tlačítko nabídka aplikací

Kde pořídit odolné telefony iGET Blackview GBV7000 a 7000 Pro?

Tyto odolné telefony zakoupíte v internetovém obchodu IPATO.cz, který je AUTORIZOVANÝ PRODEJCE TELEFONŮ IGET s zákonným záručním servisem 2 roky, dále možností rozšíření záruky o další dva roky a nabídky pozáručního servisu. Odkazy: 

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.