Domů / Odolné telefony / Jaký odolný telefon pro zedníky, malíře a stavaře

Jaký odolný telefon pro zedníky, malíře a stavaře

Odolné telefony nabízí celou řadu výhod, které na plno mohou využít řemeslníci, zedníci, malíři či stavaři. V tomto článku se vám pokusíme pomoci vybrat ten správný odolný telefon pro lidi pracující  v těchto profesích. Pomoci by vám měl při výběru odolného telefonu jako dárku k Vánocům či k narozeninám.

Odolné telefony pro zedníky, stavaře a malíře

Proč je odolný telefon vhodný pro řemeslné profese?

Odolný telefon vydrží, co běžné telefony nezvládají.

  • U malíře je vysoké procento pravděpodobnosti, že se jednou stane či už některým stalo, že telefon při malování na štaflích spadl na zem z kapsy a rozbil se. V horším případě spadl přímo do kýble s barvou, což znamená jednoznačný konec pro klasický telefon.
  • U zedníka hrozí také pád telefonu. Jedná se o práci, při které se člověk zašpiní a nelze s telefonem jednat v rukavičkách. U běžného telefonu se může špína dostat do konektorů, či displej snadno poškrábat, pokud máte nějakou nečistotu v kapse montérek. Dříve či později se jedná také o nezvratný konec telefonu.
  • U stavaře či člověka pracujícího obecně ve stavebnictví hrozí jako u předchozích profesí vyšší riziko pádu telefonu a poškození displeje. Dalším hřebíčkem do rakve běžného telefonu je všudy přítomný prach na stavbě, který se dostává do konektorů a nitra telefonu. Často se dostane i pod displej telefonu a pak tam dělá „neplechu“.

Se všemi výše zmíněnými situacemi si kvalitní odolný telefon s certifikací odolnosti IP68 hravě poradí. Odolné telefony mají důmyslnou konstrukci svého těla, která mírní pády a zabraňuje do určité míry prasknutí displeje telefonu. Díky těsnícím krytkám či vodě odolným konektorům se nedostane do těla telefonu žádná kapalina ať voda či barva = odolné telefony jsou vodě-odolné. Ani prach nemá žádnou šanci negativně působit na odolné telefony s IP68, protože jsou prachuvzdorné.

Jaký odolný telefon jako dárek?

Předpokládáme, že lidé v těchto profesích hledí velmi na poměr cena/výkon/odolnost a proto se zaměříme na odolné telefony „zlaté střední ceny“ s přijatelnou cenovkou. Tedy hlavní parametr v tomto článku, z něhož budou vycházet doporučení na odolné telefony je jejich CENA.  Jak vybrat odolný telefon podle jiných  parametrů jste si mohli přečíst v předchozím článku ZDE.

Nejlepší odolný telefon pod 3000Kč

Nejlepším odolným telefon s cenovkou pod 3000Kč je podle nás odolný telefon AGM A8 mini s certifikací odolnosti IP68 a operačním systémem Android 7.1.  V případě, že preferujete tlačítkový odolný telefon, tak ten doporučujeme s cenovkou pod 2000Kč model AGM M1.

Nejlepší odolný telefon  s cenou do 6000Kč

V tomto případě bychom mohli doporučit odolný telefon iGET Blackview GBV7000 s cenou lehce pod 6000Kč. Na druhém místě o něco levnější variantou je odolný telefon AGM A8.

Nejlepší odolný telefon s cenou do 10 000Kč

V této cenové hladině jasně vede odolný telefon iGET Blackview GBV8000 Pro s IP68, vodě odolnými konektory a vysokým výkonem. Tento odolný telefon paří mezi to nejlepší, co je v současné době na trhu dostupné.

Nejlepší odolný telefon s cenou do 17 000Kč

Tato cenová hladina je již bonusem pro ty nejnáročnější uživatele. S cenovkou pod 17 000Kč doporučujeme jako nelepší variantu odolný telefon AGM X2, který splňuje nejen IP68, ale i armádní certifikaci odolnosti MIL-STD-810G.

Pokud vás zajímají kompletní výbavy a parametry telefonů naleznete je v starších příspěvcích na tomto magazínu ZDE:

Kde pořídit zmiňované odolné telefony?

Odolné telefony pořídíte v internetovém obchodu www.IPATO.cz specializujícím se na odolné telefony. Zároveň je tento eshop, jako jediný autorizovaný prodejce odolných telefonů iGET. K odolným telefonům jsou samozřejmostí dva roky zákonné záruky, kterou si pomocí služby IPATO+ můžete rozšířit až o dva roky navíc. Zároveň tento internetový obchod nabízí i pozáruční servis.

Odkazy na produktové stránky telefonů k zakoupení:

Přečtěte si také

Nabíječka do auta

Jakou nabíječku do auta pro telefon k Vánocům

Spousta lidí je často na cestách v autě a je velmi praktické v něm disponovat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.