Domů / Video recenze / Články s unboxingem / iGET Blackview GBV9600 Pro příslušenství – obsah balení

iGET Blackview GBV9600 Pro příslušenství – obsah balení

iGET Blackview GBV9600 Pro patří mezi nejprodávanější prémiové odolné telefony na trhu současnosti. O jeho výbavě a parametrech jsme vás již seznámili dříve v samostatném článku (iGET Blackview GBV9600 Pro výbava a parametry). Dále jsme vám zrecenzovali jeho odolnost a vysvětlili, co znamenají jednotlivé certifikace a stupně krytí v reálu (iGET Blackview GBV9600 Pro recenze odolnosti). Nyní vám ukážeme, co vše dostanete při zakoupení tohoto odolného telefonu v balení spolu s ním a jaké je vhodné příslušenství pro GBV9600 Pro.  Na úvod vás můžeme ubezpečit, že tento odolný telefon iGET je z oficiální české distribuce, díky tomu má samozřejmě kvalitní český návod v balení.

iGET Blackview GBV9600 Pro obsah balení

 • Rychlý USB-C datový/napájecí kabel
 • Klasický nabíjecí adaptér
 • Sluchátka  s USB-C konektorem
 • Český manuál

Příslušenství pro iGET Blackview GBV9600 Pro

K tomuto odolnému telefonu vám můžeme doporučit několik příslušenství:

 • Bezdrátová sluchátka – bezdrátová sluchátka nabízí mnohem větší komfort a neomezují kabelem. Zároveň se nemusíte obávat poškození konektoru telefonu v kapse se zapojenými sluchátky v USB-C.  Levná a kvalitní sluchátka vyrábí Niceboy. Například headset Niceboy Hive nebo malá zcela bezdrátová sluchátka Niceboy Hive Pods.
 • Bezdrátová nabíječka – iGET Blackview GBV9600 Pro podporuje bezdrátové nabíjení, díky kterému nepotřebujete kabel, ani si nebudete opotřebovávat konektor telefonu. Bezdrátová nabíječka není součástí balení telefonu, ale ze ji dokoupit přímo od iGET a to model iGET Blackview W1. Tip: Tuto bezdrátovou nabíječku dodává ZDARMA jako dárek k telefonu internetový obchod IPATO.cz na adrese: iGET Blackview GBV9600 Pro s bezdrátovou nabíječkou.
 • Tvrzené sklo – I přesto, že se jedná o odolný telefon s ochranou displeje, je vždy vhodné tuto ochranu ještě zvýšit pomocí tvrzeného skla. Například pomocí tvrzeného skla Arctic Fox pro iGET Blackview GBV9600 Pro s pevností 9H a 2,5D efektem, díky kterému tvrzené sklo nijak nenarušuje vzhled přední části telefonu.
 • Textilní pouzdro – Odolný telefon stejně jako běžný telefon je vhodnější nosit v pouzdře nežli volně v kapse, kde se může přeci jen poškrábat či odřít. Pro odolné telefony se prodává speciální látkové/textilní kvalitní pouzdro s možností připnutí na pásek.  Odkaz: Textilní pouzdro pro odolné telefony.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

2 komentáře

 1. Dobrý den, je telefon vybaven standardnim konektorem, nebo potřebuje extra-dlouhý jako ostatni blackview modely? Předem díky za odpověď

  • Dobrý den, stejně jako všechny odolné telefony Blackview, které mají více zapuštěný konektor do těla telefonu i u tohoto je zapotřebí prodloužené délky konektoru u kabelu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.