Domů / Video recenze / Články s testováním odolnosti / iGET Blackview GBV9600 Pro recenze odolnosti

iGET Blackview GBV9600 Pro recenze odolnosti

iGET Blackview GBV9600 Pro patří mezi to nejlepší na trhu odolných telefonů v tomto roce, co lze zakoupit. Je vyroben z takřka těch nejlepších hardwarových komponentů, které jsou na trhu dostupné a svým výkonem, funkcemi může konkurovat vlajkovým lodím běžných výrobců (například Samsung Galaxy S, atd.).

V čem konkurenční klasické mobilní telefony model GBV9600 Pro převyšuje? Nejen odolností, u které je to samozřejmé, ale i skvělým poměrem cena/výkon a výbava.  Výkon tohoto odolného telefonu s čipsetem MTK6771 Helio P60 a 8 jádrovým procesorem běžícím na frekvenci 2GHz s 6GB operační pamětí dokazuje neuvěřitelný výsledek testování benchmark AnTuTu bodový zisk 138 197.

Výrobce iGET Blackview si na GBV9600 Pro svým vlajkovým modelu dal opravdu záležet ve všech směrech. V tomto článku se ovšem nebudeme zajímat o výkon, ale o odolnost, která je hlavní přidanou hodnotou tohoto telefonu a i jeden ze základních parametrů, podle kterého si majitelé odolný telefon vybírají.

Odolnost u iGET Blackview GBV9600 Pro

Základem odolnosti je splnění stupně krytí IP68 s doplněním o IP69. Díky IP69 je odolný GBV9600 Pro i proti vysokému tlaku vody a páře. iGET Blackiew GBV9600 Pro splňuje také armádní standard MIL-STD-810G, který je důkazem, že odolný telefon hravě zvládl celou řadu vysoce náročných standardizovaných testů. Více informací o testech, které odolné telefony musí podstoupit, aby splňovaly MIL-STD-810G si můžete přečíst v dřívějším článku, který se tomuto standardu samostatně věnuje: Co znamená standard MIL-STD-810. Ve stručnosti odolný telefon splňující tento armádní standard si poradí s extrémními teplotami, jak nad nulou v tropických a písečných oblastech, tak pod nulou v polárních oblastech.

Základem odolnosti je stále IP68, s kterým je telefon vodě odolný s možností ponoru až do hloubky 1,5 metrů po maximální deklarovanou dobu 30 minut. Což samozřejmě není běžné potápět úmyslně telefon, ale v případě, že vám spadne do vody se nic neděje. Naopak co majitelé iGET Blackview GBV9600 Pro velmi ocení při běžném používání je, že displej telefonu má speciální technologii, díky které ho lze ovládat i za situace, kdy displej je mokrý například při dešti, nebo vy máte mokré ruce.

iget GBV 9600 Pro odolnost

Testování odolnosti iGET Blackview GBV9600 Pro na videích

Na videu výše je vidět nejprve, jak iGET Blackview GBV9600 Pro obstojí v běžných situacích. Například pokud jdete na procházku či tůru do přírody a telefon vám spadne do potoka či malého jezu. Pro GBV9600 Pro žádný problém bez problémů „přežije“. V další části videa je již vidět, jak výrobce provádí jednotlivé testy odolnosti a výdrže konektorů v laboratorních podmínkách.

Pokud jste si při čtení článku říkali, co je pravdy na tom, že GBV9600 Pro s vojenským standardem MIL-STD-810G obstojí i v teplotách hluboko pod bodem mrazu, tak video výše vám může dokázat, že tomu opravdu tak je. Není nad to vzít odolný telefon, ponořit ho do vody a dát zamrznout do mrazáku. Samozřejmě nedoporučujeme to zkoušet s vaším telefonem. Ukázka je „extrémní“, ale jako důkaz postačující.

Kde pořídit iGET Blackview GBV9600 Pro

Odolný telefon iGET Blackview GBV9600 Pro je dostupný u autorizovaného prodejce odolných telefonů iGET Blackview IPATO.cz, specialistovi na odolné telefony a jejich příslušenství.

Odkaz na produktovou stránku tohoto odolného telefonu: iGET Blackview GBV9600 Pro.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

3 komentáře

  1. Kdo to vyrabi ? A z ktere zeme je vyrobce a vktere zemi to vyrabi ?

    • Výrobce je firma Blackview, která sídlí v Číně i telefony jsou vyráběny v Číně. /PS: Například i Apple iPhone jsou vyráběny v Číně.
      Označení iGET Blackview GBV mají odolné telefony Blackview z oficiálního dovozu do České republiky. Dovozce iGET telefony nejen dováží do ČR, ale i spolupracuje s výrobcem Blackview na vylaďování systému a opravování chyb pro české zákazníky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.