Domů / Odolné telefony / Jaké pouzdro na odolný telefon k Vánocům

Jaké pouzdro na odolný telefon k Vánocům

Máte někoho, kdo vlastní odolný telefon a nevíte co mu dát jako dárek k Vánocům, tak tento článek je určen právě pro vás. Darujte praktické pouzdro, se kterým bude odolný telefon více chráněn proti poškození, zvláště v oblasti displeje. Odolný telefon se zpravidla také nevejde příliš snadno a pohodlně do kapsy u kalhot a právě s pouzdrem bude i snadněji přenositelný. Například přinutím pouzdra k poutku u kalhot či montérek. V tomto článku se zaměříme na univerzální pouzdra na odolné telefony, které jsou vhodné pro všechny odolné telefony splňující vhodné rozměry.

Tip: Jaký je rozdíl mezi pouzdrem a krytem? Zjednodušeně řečeno do pouzdra se vkládá celý telefon a chrání nejen zadní část, ale celý telefon, včetně displeje. Kryty se zpravidla upevňují na zadní stranu odolného telefonu a nechrání plně přední stranu, včetně displeje.

Univerzální pouzdra na odolné telefony k Vánocům

Textilní pouzdro na odolný telefon

Textilní pouzdro na odolný telefon

Textilní pouzdro na odolný telefon je velmi oblíbené a s cenou pod 400Kč i cenově dostupné. Je vyrobeno z velmi pevného textilu, který chrání telefon před poničením ze všech stran. Na boku pouzdra se nachází praktické poutko pro vložení propisky. Telefonu před vypadnutím z pouzdra brání kvalitní suchý zip. Na zadní straně textilního pouzdra se nachází úchyty pro připnutí pouzdra k opasku u kalhot. Toto pouzdro lze využít na většinu prodávaných odolných telefonů, jejichž seznam naleznete na jeho produktové stránce. V případě, že by se tam váš odolný telefon nenacházel můžete se řídit stanovenými maximálními rozměry vhodného telefonu do pouzdra: 180mm x 80mm x 25mm.

Koženkové pouzdro na odolný telefon

Pouzdro na odolný telefonKoženkové pouzdro na odolný telefon

Oproti textilnímu pouzdru je koženkové pouzdro více elegantní a vhodné i na společenské události. Cenově vyhází o stokorunu dráže. Má též bytelné poutko na zadní straně k upevnění na opasek u kalhot. Výčet podporovaných telefonů se nachází na produktové stránce stejně jako v případě textilního pouzdra. Podporuje též telefony do rozměrů 180mm x 80mm x 25mm.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.