Domů / Odolné telefony / Jaké příslušenství k odolnému telefonu iGET Blackview GBV9700 Pro

Jaké příslušenství k odolnému telefonu iGET Blackview GBV9700 Pro

Pokud vás zajímá, jaké příslušenství je vhodné k odolnému telefonu iGET Blackview GBV9700 Pro. Tak tento článek je určený právě pro vás. Příslušenství k odolným telefonům nebývá obecně tak rozmanité, jako u běžných mobilních telefonů, ale přesto se vždy dá najít to vhodné, které k telefonu zaručeně využijete a oceníte.

iGET Blackview GBV9700 Pro obsah balení

Jak jste si mohli přečíst v předchozím článku zaměřeném na obsah balení, které spolu s telefonem získáte (GBV9700 Pro obsah balení). V rámci příslušenství dostanete spolu s telefonem standardně nabíjecí adaptér, kabel, základní sluchátka, atd.  Hlavní důvod, proč se zmiňujeme o obsahu balení GBV9700 Pro je USB-C adaptér, který se v něm nachází. Jedná se o adaptér z USB-C na USB-C.

iGET Blackview GBV9700 Pro adaptér

Tento adaptér je velice praktický, protože odolné telefony, včetně těch od iGET Blackview kvůli své konstrukci mají konektor v telefonu více zasunut/zapuštěn. Následně konektor u kabelu a příslušenství musí být delší nežli jsou standardní hodnoty u USB-C. V praxi to znamená, že pokud koupíte běžný USB-C kabel, tak u odolného telefonu vám nebude fungovat, protože se dostatečně kvůli krátkému konektoru nezastrčí. To platí i u jakéhokoliv příslušenství. Díky tomuto adaptéru na obrázku tento problém padá. Jednoduše adaptér, který má prodloužený konektor připojíte do telefonu a do adaptéru připojíte příslušenství s klasickou délkou USB-C. Tímto se podstatně rozšiřují možnosti podporovaného příslušenství pro GBV9700 Pro.

Navrhované příslušenství k GBV9700 Pro

Tvrzené sklo

I u odolného telefonu je vhodné chránit displej proti poškrábání či prasknutí tvrzeným sklem a zvýšit tak již vyšší ochranu odolného telefonu. Ideální je například tvrzené sklo Arctic Fox s pevností 9H, které je cca 3x pevnější než běžná tvrzená skla.

iGET Blackview GBV9700 Pro tvrzené sklo

Textilní pouzdro

Pro odolné telefony se vyrábí a prodávají kvalitní pouzdra, z nichž velmi oblíbená jsou textilní pouzdra. Textilní pouzdra pro odolné telefony zpravidla disponují i praktickou karabinou pro zavěšení například na pracovní opasek.

iGET Blackview GBV9700 Pro pouzdro

Tip: Odkaz na nabídku textilního pouzdra v internetovém obchodě IPATO.cz: Textilní pouzdro pro odolný telefon.

Originální obal

Pro odolný telefon iGET Blackview GBV9700 Pro se prodává originální silikonový obal. Nejčastěji v černém provedení. Velkou výhodou originálního obalu je jistota, že bude dokonale padnout a pasovat na daný odolný telefon. Nejen v rámci výřezů pro tlačítka, kameru, senzory, ale i co se týče „přilnutí“ na tělo telefonu.

gbv9700 pro obal

Tip: Odkaz na nabídku originálního obalu v internetovém obchodě IPATO.cz: Originální obal pro GBV9700 Pro.

Bezdrátová nabíječka

Odolný telefon iGET Blackview GBV9700 Pro podporuje bezdrátové nabíjení. Výrobce iGET Blackview pro své mobilní telefony, včetně řady odolných telefonů vyrábí a prodává originální bezdrátovou nabíječku iGET Blackview W1. Bezdrátová nabíječka podporuje rychlé 10W nabíjení a disponuje celou řadou ochranných funkcí, včetně teplotního čidla, aby nedocházelo k nadměrnému přehřívání telefonu.

Bezdrátová nabíječka iGET BLACKVIEW W1

Tip: Odkaz na nabídku bezdrátové nabíječky v internetovém obchodě IPATO.cz: iGET Blackview W1.

Paměťová karta

Pro uživatele, kterým by nestačila kapacita interní paměti telefonu o velikosti 128GB je v GBV9700 Pro dostupný slot pro paměťové karty. Dle dostupných údajů paměťová karta může mít maximální kapacitu 128GB. Při výběru paměťové karty je důležité věnovat pozornost nejen kapacitě, ale i její rychlosti čtení a zápisu dat. Karta pro rychlý mobilní telefon by měla disponovat standardem A1 či rychlejším A2, aby nedošlo ke zpomalení telefonu a jeho reakcí s danými aplikacemi, které přesunete na kartu.

Paměťová karta

Tip: Odkaz na nabídku paměťových karet v internetovém obchodě IPATO.cz: Paměťové karty.

Powerbanka

Powerbanka je základní příslušenství k jakémukoliv telefonu. Vždy se vyplatí ji mít po ruce pro případ, že se telefon vybije či se k tomuto kroku blíží. Powerbanky dnes podporují nejen klasické drátové nabíjení, ale vybrané modely umí nabíjet i bezdrátově. Drátové nabíjení není s GBV9700 Pro žádný problém ani s USB-C kabelem dodávaným s powerbankou díky výše zmiňovanému USB-C adaptéru. Powerbanka by měla podporovat rychlé nabíjení, aby se odolný telefon nenabíjel zbytečně dlouho a vy nemuseli čekat.

iGET powerbanka

Tip: Odkaz na nabídku powerbank v internetovém obchodě IPATO.cz: Powerbanky.

Další příslušenství

Dalším příslušenstvím mohou být například drátová sluchátka s USB-C konektorem, u kterého je též potřeba využít přibalený USB-C adaptér. Mnohem praktičtější jsou bezdrátová sluchátka. Nejen s ohledem na komfort uživatele a žádná omezení co se týče kabelu, ale i pro životnost konektoru telefonu.  Velmi oblíbené příslušenství pro mobilní telefony obecně bez ohledu na to, zda se jedná o klasický či odolný telefon je v posledních měsících segment nositelné elektroniky. Například chytré náramky, hodinky, atd.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.