Domů / Odolné telefony / Jaké příslušenství k odolnému telefonu iGET Blackview GBV9700 Pro

Jaké příslušenství k odolnému telefonu iGET Blackview GBV9700 Pro

Pokud vás zajímá, jaké příslušenství je vhodné k odolnému telefonu iGET Blackview GBV9700 Pro. Tak tento článek je určený právě pro vás. Příslušenství k odolným telefonům nebývá obecně tak rozmanité, jako u běžných mobilních telefonů, ale přesto se vždy dá najít to vhodné, které k telefonu zaručeně využijete a oceníte.

iGET Blackview GBV9700 Pro obsah balení

Jak jste si mohli přečíst v předchozím článku zaměřeném na obsah balení, které spolu s telefonem získáte (GBV9700 Pro obsah balení). V rámci příslušenství dostanete spolu s telefonem standardně nabíjecí adaptér, kabel, základní sluchátka, atd.  Hlavní důvod, proč se zmiňujeme o obsahu balení GBV9700 Pro je USB-C adaptér, který se v něm nachází. Jedná se o adaptér z USB-C na USB-C.

iGET Blackview GBV9700 Pro adaptér

Tento adaptér je velice praktický, protože odolné telefony, včetně těch od iGET Blackview kvůli své konstrukci mají konektor v telefonu více zasunut/zapuštěn. Následně konektor u kabelu a příslušenství musí být delší nežli jsou standardní hodnoty u USB-C. V praxi to znamená, že pokud koupíte běžný USB-C kabel, tak u odolného telefonu vám nebude fungovat, protože se dostatečně kvůli krátkému konektoru nezastrčí. To platí i u jakéhokoliv příslušenství. Díky tomuto adaptéru na obrázku tento problém padá. Jednoduše adaptér, který má prodloužený konektor připojíte do telefonu a do adaptéru připojíte příslušenství s klasickou délkou USB-C. Tímto se podstatně rozšiřují možnosti podporovaného příslušenství pro GBV9700 Pro.

Navrhované příslušenství k GBV9700 Pro

Tvrzené sklo

I u odolného telefonu je vhodné chránit displej proti poškrábání či prasknutí tvrzeným sklem a zvýšit tak již vyšší ochranu odolného telefonu. Ideální je například tvrzené sklo Arctic Fox s pevností 9H, které je cca 3x pevnější než běžná tvrzená skla.

iGET Blackview GBV9700 Pro tvrzené sklo

Textilní pouzdro

Pro odolné telefony se vyrábí a prodávají kvalitní pouzdra, z nichž velmi oblíbená jsou textilní pouzdra. Textilní pouzdra pro odolné telefony zpravidla disponují i praktickou karabinou pro zavěšení například na pracovní opasek.

iGET Blackview GBV9700 Pro pouzdro

Tip: Odkaz na nabídku textilního pouzdra v internetovém obchodě IPATO.cz: Textilní pouzdro pro odolný telefon.

Originální obal

Pro odolný telefon iGET Blackview GBV9700 Pro se prodává originální silikonový obal. Nejčastěji v černém provedení. Velkou výhodou originálního obalu je jistota, že bude dokonale padnout a pasovat na daný odolný telefon. Nejen v rámci výřezů pro tlačítka, kameru, senzory, ale i co se týče „přilnutí“ na tělo telefonu.

gbv9700 pro obal

Tip: Odkaz na nabídku originálního obalu v internetovém obchodě IPATO.cz: Originální obal pro GBV9700 Pro.

Bezdrátová nabíječka

Odolný telefon iGET Blackview GBV9700 Pro podporuje bezdrátové nabíjení. Výrobce iGET Blackview pro své mobilní telefony, včetně řady odolných telefonů vyrábí a prodává originální bezdrátovou nabíječku iGET Blackview W1. Bezdrátová nabíječka podporuje rychlé 10W nabíjení a disponuje celou řadou ochranných funkcí, včetně teplotního čidla, aby nedocházelo k nadměrnému přehřívání telefonu.

Bezdrátová nabíječka iGET BLACKVIEW W1

Tip: Odkaz na nabídku bezdrátové nabíječky v internetovém obchodě IPATO.cz: iGET Blackview W1.

Paměťová karta

Pro uživatele, kterým by nestačila kapacita interní paměti telefonu o velikosti 128GB je v GBV9700 Pro dostupný slot pro paměťové karty. Dle dostupných údajů paměťová karta může mít maximální kapacitu 128GB. Při výběru paměťové karty je důležité věnovat pozornost nejen kapacitě, ale i její rychlosti čtení a zápisu dat. Karta pro rychlý mobilní telefon by měla disponovat standardem A1 či rychlejším A2, aby nedošlo ke zpomalení telefonu a jeho reakcí s danými aplikacemi, které přesunete na kartu.

Paměťová karta

Tip: Odkaz na nabídku paměťových karet v internetovém obchodě IPATO.cz: Paměťové karty.

Powerbanka

Powerbanka je základní příslušenství k jakémukoliv telefonu. Vždy se vyplatí ji mít po ruce pro případ, že se telefon vybije či se k tomuto kroku blíží. Powerbanky dnes podporují nejen klasické drátové nabíjení, ale vybrané modely umí nabíjet i bezdrátově. Drátové nabíjení není s GBV9700 Pro žádný problém ani s USB-C kabelem dodávaným s powerbankou díky výše zmiňovanému USB-C adaptéru. Powerbanka by měla podporovat rychlé nabíjení, aby se odolný telefon nenabíjel zbytečně dlouho a vy nemuseli čekat.

iGET powerbanka

Tip: Odkaz na nabídku powerbank v internetovém obchodě IPATO.cz: Powerbanky.

Další příslušenství

Dalším příslušenstvím mohou být například drátová sluchátka s USB-C konektorem, u kterého je též potřeba využít přibalený USB-C adaptér. Mnohem praktičtější jsou bezdrátová sluchátka. Nejen s ohledem na komfort uživatele a žádná omezení co se týče kabelu, ale i pro životnost konektoru telefonu.  Velmi oblíbené příslušenství pro mobilní telefony obecně bez ohledu na to, zda se jedná o klasický či odolný telefon je v posledních měsících segment nositelné elektroniky. Například chytré náramky, hodinky, atd.

Přečtěte si také

iGET Blackview GBV9300

Testování výkonu AnTuTu u iGET Blackview GBV9300

Odolný telefon iGET Blackview GBV9300 patří mezi výkonnostní špičku na trhu s odolnými telefony. V …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.