Domů / Odolné telefony / Jaké příslušenství k odolným telefonům jako dárek k Vánocům 2021

Jaké příslušenství k odolným telefonům jako dárek k Vánocům 2021

Hledání dárků k Vánocům je každoročně těžší a těží. Tento článek je zaměřen na majitele odolných telefonů, kteří chtějí obdarovat sami sebe či na lidi, kteří chtějí obdarovat majitele odolného telefonu ve svém okolí. Doufáme, že vám náš výběr nejlepšího příslušenství k odolným telefonům jako dárek k Vánocům 2021 pomůže s vaším výběrem. Výběr příslušenství určeného primárně pro odolné telefony není snadnou záležitostí vzhledem k omezené nabídce v této kategorii produktů.

Příslušenství k odolnému telefonu k Vánocům

Pouzdra na odolný telefon

Textilní pouzdro

Textilní pouzdro na odolné telefony

Vybrali jsme pro vás dvě pouzdra určená speciálně pro odolné telefony. Levnější textilní pouzdro na odolné telefony s cenou pod 450 Kč je vyrobeno z velmi pevného a kvalitního materiálu s robustním vzhledem. Díky upínacímu poutku ho lze snadno připnout na pásek u kalhot či v práci na montérky. Textilní pouzdro je vhodné pro odolné telefony do rozměrů až 176 mm x 83 mm x 25 mm.

Koženkové pouzdro

Koženkové pouzdro na odolné telefony

Jako druhé je v našem výběru koženkové pouzdro pro odolné telefony, které je o 100 Kč dražší oproti textilnímu, ale působí mnohem elegantnějším a luxusnějším dojmem. Je vybaveno též upínacím poutkem na pásek u kalhot. Vhodné pro odolné telefony do rozměrů 178 mm x 82 mm x 20 mm.

Nabíječky a kabely na odolný telefon

Bezdrátová nabíječka iGET Blackview W1

Bezdrátová nabíječka iGET BLACKVIEW W1

iGET Blackview W1 je bezdrátová nabíječka od samotného výrobce odolných telefonů iGET Blackview. Budete mít jistotu, že pokud váš odolný telefon iGET Blackview umí bezdrátové nabíjení, tak s ním bude tato bezdrátová nabíječka spolupracovat. Nabíječka, ale spolupracuje i s odolnými telefony jiných výrobců či běžnými telefony. iGET Blackview W1 je již stálicí na trhu a prodává se již delší dobu, ale stále je plně vyhovující. Je vybavena celou řadou senzorů a ochranných prvků. Dokáže nabíjet rychlostí až 10W.

Náhradní kabel iGET Blackview G2V1

 iGET Blackview G2V1

Každý majitel odolného telefonu zvláště těch iGET Blackview jistě ví, jak složité je sehnat náhradní kabel, který by spolupracovat správně s odolným telefonem. Vzhledem k tomu, že konektor odolného telefonu je více zapuštěn do těla je potřeba kabel s prodlouženou koncovkou. Běžné kabely s odolným telefonem nespolupracují, poněvadž nedosáhnou zcela do konektoru, aby došlo k úplnému zasunutí a správnému kontaktu. Naštěstí iGET Blackview vyrábí oficinální nabíjecí/datový kabel iGET Blackview G2V1 s délkou 1 metr a koncovkou microUSB s redukcí i na USB-C. Vhodné pro starší modely odolných telefonů s microUSB konektorem i novější modely s USB-C konektorem.

Tvrzená skla pro odolné telefony

Tvrzená skla

Velmi důležitým příslušenstvím, byť na první pohled by se to nemuselo zdát jsou tvrzená skla a ochranné fólie pro odolné telefony. Možná spoustu lidí namítá, že se přeci jedná o odolný telefon, tak nepotřebuje tvrzené sklo, ale displej bývá nejzranitelnější částí a poškrábat lze i odolný telefon s nejnovějším Corning Gorilla sklíčkem od výrobce. Vždy je lepší chránit displej mobilního telefonu tvrzeným sklem bez ohledu zda se jedná o běžný či odolný telefon.

Kde pořídit příslušenství k odolným telefonům k Vánocům

Všechny uvedené položky příslušenství k odolným telefonům můžete zakoupit u specialisty na odolné telefony IPATO.cz, který je zároveň autorizovaný prodejce iGET Blackview.

Přečtěte si také

Aplikace vánoční zvoneček

Mobilní aplikace s vánočním zvonečkem

Vybrali jsme pro vás dvě zajímavé aplikace z oficiálního obchodu s aplikacemi Google Play pro …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.