Domů / Aplikace / Tipy na aplikace s recepty na vánoční koktejly

Tipy na aplikace s recepty na vánoční koktejly

Aplikace na vánoční koktejlyPřipravili jsme pro Vás výběr aplikací, pro mobilní telefony s Google Android, s recepty na koktejly a drinky. Vybrané aplikace jsou dostupné ke stažení z oficiálního obchodu s aplikacemi Google Play a v základní verzi zdarma. Výběr jsme koncipovali, aby byly obsaženy aplikace nejen s recepty na běžné alkoholické drinky a koktejly, ale i na koktejly s vánoční tématikou. Neopomenuli jsme ani zastoupení nealkoholických koktejlů.

Aplikace s recepty na koktejly

My Cocktail Bar

My Cocktail Bar aplikace

Jedná se pravděpodobně o nejoblíbenější a nejstahovanější aplikaci v Google Play se zaměřením na recepty koktejlů. Aplikace má vysoké hodnocení 4,7 hvězdiček od více jak 40 000 recenzentů a recenzentek. Bohužel recepty jsou dostupné v angličtině, nikoliv v češtině, ale nejedná se o žádnou alchymii a složité recepty, kde by absence češtiny byla zásadní překážkou.

Odkaz do obchodu s aplikacemi Google Play: My Cocktail Bar.

Cocktail Flow – Drink Recipes

Cocktail Flow - Drink Recipes

Jednoduchá aplikace plná receptů na spousty koktejlů. Bohužel též není dostupná v češtině, ale jako u předchozí aplikace by to nemělo představovat žádný problém i pro méně zdatné angličtináře.

Odkaz do obchodu s aplikacemi Google Play: Cocktail Flow – Drink Recipes.

Bonus: Recepty na vánoční cukroví

aplikace s recepty na vánoční cukroví

Jako bonusový tip na aplikaci jsme pro vás vybrali aplikaci s recepty na tradiční české cukroví. Aplikace je velice intuitivní a snadná na ovládání. Obsahuje 10 základních receptů na oblíbené české cukroví. Aplikace i recepty jsou v českém jazyce.

Odkaz do obchodu s aplikacemi Google Play: Vánoční cukroví.

Přečtěte si také

Mobilní aplikace pro vánoční tapety

Mobilní aplikace na vánoční tapety

Jako pondělní článek jsme pro vás připravili výběr aplikací s vánočními tapetami pro mobilní telefony …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.