Domů / Android telefony / Jaký mobilní telefon s velkou baterií k Vánocům

Jaký mobilní telefon s velkou baterií k Vánocům

Pro mnoho uživatelů mobilních telefonů je výdrž telefonu na jedno nabití jedním z nejdůležitějších parametrů při jeho výběru. S blížícími se Vánocemi jsme pro vás připravili dva tipy na mobilní telefony (jsou zahrnuty běžné i odolné) s nadstandardními kapacitami baterie, které se blíží kapacitám powerbank.

Tipy na mobilní telefony s velkou baterií k Vánocům

Mobilní telefon Oukitel K15 Plus

Oukitel K15 Plus

Jednoznačným vítězem z našeho výběru mezi běžnými telefony je Oukitel K15 Plus, který cílí právě na uživatele vyžadující velkou baterii a dlouhou výdrž na jedno nabití. Cenově se jedná o velice přijatelný model s cenou pod 4000 Kč, který cílí spíše na nenáročné uživatele v oblasti výkonu telefonu, ale naopak jak již bylo napsáno na náročné uživatele v oblasti výdrže. Telefon je vybaven nadstandardní baterií s 10 000mAh, kterou mívají powerbanky. Další výhodou tohoto telefonu je obousměrné nabíjení, jinak zvané též reverzní. K15 Plus dokáže skrze OTG kabel nabíjet jiné zařízení. Bližší informace o hardwarové výbavě, testování výdrže baterie či rozebrání telefonu K15 plus si můžete přečíst v již dříve publikovaných článcích ZDE.

Oukitel K15 Plus baterieOukitel K15 Plus výdrž baterie

Odolný telefon Doogee S59 Pro

Doogee S59 Pro

Vítězem v kategorii odolných telefonů je Doogee S59 Pro s 10 050mAh velkou baterií. S59 Pro podporuje i rychlé 24W nabíjení a dokáže se z nuly na sto procent nabít za cca 3 hodiny. Splňuje nejvyšší standardy odolnosti v současné době používané u telefonů. IP68, IP69K a vojenský standard MIL-ST-810G. V testování benchmark AnTuTu získal 93 000 bodů. Bližší informace o hardwarové výbavě, testování výkonu, unboxing či rozebrání telefonu S59 Pro si můžete přečíst v již dříve publikovaných článcích ZDE.

Doogee S59 Pro baterie

Kde zakoupit telefony s velkou baterií k Vánocům?

Oba uvedené telefony můžete zakoupit u specialisty na odolné telefony IPATO.cz.

Přečtěte si také

Oukitel WP15

Recenze výbavy odolného telefonu Oukitel WP15

Odolný telefon Oukitel WP15 lze označit za „krále“ výdrže na jedno nabití, což je jednou …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.