Domů / Android telefony / Jaký mobilní telefon s velkou baterií k Vánocům

Jaký mobilní telefon s velkou baterií k Vánocům

Pro mnoho uživatelů mobilních telefonů je výdrž telefonu na jedno nabití jedním z nejdůležitějších parametrů při jeho výběru. S blížícími se Vánocemi jsme pro vás připravili dva tipy na mobilní telefony (jsou zahrnuty běžné i odolné) s nadstandardními kapacitami baterie, které se blíží kapacitám powerbank.

Tipy na mobilní telefony s velkou baterií k Vánocům

Mobilní telefon Oukitel K15 Plus

Oukitel K15 Plus

Jednoznačným vítězem z našeho výběru mezi běžnými telefony je Oukitel K15 Plus, který cílí právě na uživatele vyžadující velkou baterii a dlouhou výdrž na jedno nabití. Cenově se jedná o velice přijatelný model s cenou pod 4000 Kč, který cílí spíše na nenáročné uživatele v oblasti výkonu telefonu, ale naopak jak již bylo napsáno na náročné uživatele v oblasti výdrže. Telefon je vybaven nadstandardní baterií s 10 000mAh, kterou mívají powerbanky. Další výhodou tohoto telefonu je obousměrné nabíjení, jinak zvané též reverzní. K15 Plus dokáže skrze OTG kabel nabíjet jiné zařízení. Bližší informace o hardwarové výbavě, testování výdrže baterie či rozebrání telefonu K15 plus si můžete přečíst v již dříve publikovaných článcích ZDE.

Oukitel K15 Plus baterieOukitel K15 Plus výdrž baterie

Odolný telefon Doogee S59 Pro

Doogee S59 Pro

Vítězem v kategorii odolných telefonů je Doogee S59 Pro s 10 050mAh velkou baterií. S59 Pro podporuje i rychlé 24W nabíjení a dokáže se z nuly na sto procent nabít za cca 3 hodiny. Splňuje nejvyšší standardy odolnosti v současné době používané u telefonů. IP68, IP69K a vojenský standard MIL-ST-810G. V testování benchmark AnTuTu získal 93 000 bodů. Bližší informace o hardwarové výbavě, testování výkonu, unboxing či rozebrání telefonu S59 Pro si můžete přečíst v již dříve publikovaných článcích ZDE.

Doogee S59 Pro baterie

Kde zakoupit telefony s velkou baterií k Vánocům?

Oba uvedené telefony můžete zakoupit u specialisty na odolné telefony IPATO.cz.

Přečtěte si také

UleFone Armor 10 5G odolnost

Odolný telefon UleFone Armor 10 5G – parametry a výbava

Odolný telefon UleFone Armor 10 5G patří mezi nejlepší odolné telefony na trhu s podporou …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.