Domů / Aplikace / Realme GT NEO 2 – Herní GT Mode 2.0

Realme GT NEO 2 – Herní GT Mode 2.0

Realme GT NEO2 GT Mode 2.0

Mobilní telefon Realme GT NEO2 je vybaven zajímavým herním režimem /  módem s názvem GT Mode 2.0. V tomto článku vám tento herní mód představíme, včetně přiložených screenshotů. Ukážeme vám možnosti jeho nastavení. Účelem GT Mode 2.0 je dostat z mobilního telefonu GT NEO2 maximum výkonu při hraní her a zajistit skvělý herní zážitek.

Realme GT NEO2 záda

Co ovlivňuje GT Mód

Aktivace GT Módu v ovládacím panelu / notifikační liště telefonu (v češtině pod ikonou s názvem Režim GT) ovlivňuje výkon procesoru, obnovovací frekvenci displeje a další parametry jako například zvukové efekty atd.  Díky tomuto režimu dokážete z telefonu dostat při hraní her maximum. Nutno brát v potaz, že maximální výkon procesoru a maximální obnovovací frekvence s sebou přináší i maximální spotřebu telefonu a výrazně snižuje výdrž telefonu na jedno nabití.

Režim GT jednoduše aktivujete v notifikační liště na druhé straně pásu ikon. Při podržení ikony se objeví nastavení režimu, ve kterém lze režim aktivovat/deaktivovat či upravit automatické ukončení tohoto režimu při neaktivitě.

Tip: Že je aktivovaný režim GT poznáte nejen upozorněním v notifikační liště, ale i ikonou v horní liště (GT).

Realme GT NEO2 režim GT Realme GT NEO2 režim GT Realme GT NEO2 režim GT Realme GT NEO2 režim GT

Přečtěte si také

realme GT Neo 3 recenze výbavy

Recenze výbavy telefonu realme GT Neo 3

realme GT Neo 3 je jeden z prvních mobilních telefonů na českém trhu s MediaTek …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.