Domů / Aplikace / Realme GT NEO 2 – Herní GT Mode 2.0

Realme GT NEO 2 – Herní GT Mode 2.0

Realme GT NEO2 GT Mode 2.0

Mobilní telefon Realme GT NEO2 je vybaven zajímavým herním režimem /  módem s názvem GT Mode 2.0. V tomto článku vám tento herní mód představíme, včetně přiložených screenshotů. Ukážeme vám možnosti jeho nastavení. Účelem GT Mode 2.0 je dostat z mobilního telefonu GT NEO2 maximum výkonu při hraní her a zajistit skvělý herní zážitek.

Realme GT NEO2 záda

Co ovlivňuje GT Mód

Aktivace GT Módu v ovládacím panelu / notifikační liště telefonu (v češtině pod ikonou s názvem Režim GT) ovlivňuje výkon procesoru, obnovovací frekvenci displeje a další parametry jako například zvukové efekty atd.  Díky tomuto režimu dokážete z telefonu dostat při hraní her maximum. Nutno brát v potaz, že maximální výkon procesoru a maximální obnovovací frekvence s sebou přináší i maximální spotřebu telefonu a výrazně snižuje výdrž telefonu na jedno nabití.

Režim GT jednoduše aktivujete v notifikační liště na druhé straně pásu ikon. Při podržení ikony se objeví nastavení režimu, ve kterém lze režim aktivovat/deaktivovat či upravit automatické ukončení tohoto režimu při neaktivitě.

Tip: Že je aktivovaný režim GT poznáte nejen upozorněním v notifikační liště, ale i ikonou v horní liště (GT).

Realme GT NEO2 režim GT Realme GT NEO2 režim GT Realme GT NEO2 režim GT Realme GT NEO2 režim GT

Přečtěte si také

realme GT2 Pro hraní her

Realme GT2 Pro testování hraní her

realme GT2 Pro patří mezi nejvýkonnější mobilní telefony na trhu s novým čipsetem Qualcomm Snapdragon 8 …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.