Domů / Odolné telefony / Jaký odolný telefon pro nejnáročnější uživatele

Jaký odolný telefon pro nejnáročnější uživatele

Vánoce jsou za rohem a my pro vás máme dnes článek zaměřený na nejlepší odolné telefony 2017, které jsou v České republice dostupné. Pokusíme se zaměřit především na méně známé výrobce odolných telefonů, nežli například na Caterpillar, jehož odolné telefony zná každý. Představíme výkonnostně srovnatelné odolné telefony s nejlepšími Caterpillar telefony, ale za podstatně nižší ceny.

Nejlepší odolný telefon k Vánocům

Jaký by měl být takový ideální odolný telefon pro náročné uživatele? Odpověď je jednoduchá měl by být všestranný a ve všem dobrý. Dnes už zákazníci nechtějí pouze vysokou odolnost. Ta je již u odolných telefonů samozřejmostí zajímají je i další parametry, jako je například kvalita displeje a jeho rozlišení, výkon telefonu, ale i kvalita fotoaparátu.

1. Místo odolný telefon AGM X2

Odolný telefon AGM X2, kromě standardní certifikace odolnosti IP68 splňuje i armádní certifikaci MIL-STD-810G, kterou používá i americká armáda. Displej telefonu je SUPER AMOLED, který můžete potkat i u předních mobilních telefonů výrobce Samsung. Odolný telefon AGM X2 snad jako jediný odolný telefon (kromě AGM X1) má zadní duální fotoaparát s 16MPx od Samsungu. Zajímavým bonusem je VOC senzor, který měří kvalitu vzduchu v okolí. Výkon má odolný telefon AGM X2 neuvěřitelný, což dokazuje výsledek testování benchmark s bodovým ziskem 92 834 bodů. Kompletní hardwarovou výbavu tohoto odolného telefonu jste si mohli přečíst v dřívějším článku: ZDE.

Odolný telefon AGM X2 zakoupíte v specializovaném internetovém obchodě na odolné telefony IPATO.cz ZDE: AGM X2.

2. Místo odolný telefon iGET Blackview GBV8000 Pro

iGET Blackview GBV8000 Pro je také velmi výkonný odolný telefon s výsledkem testování Benchmark AnTuTu  64 447 bodů. Standardně splňuje certifikaci odolnosti IP68. Velkou výhodou a předností tohoto odolného telefonu jsou voděodolné konektory, aneb už nejsou potřeba žádné krytky na konektory ani se nemusíte strachovat, zda jsou pořádně utěsněné. Kompletní hardwarovou výbavu tohoto odolného telefonu jste si mohli přečíst v dřívějším článku: ZDE.

Odolný telefon iGET Blackview GBV8000 Pro zakoupíte v specializovaném internetovém obchodě na odolné telefony IPATO.cz, který je autorizovaný prodejce telefonů iGET ZDE: iGET Blackview GBV8000 Pro.

3. Místo odolný telefon AGM X1

Odolný telefon AGM X1 je levnější variantou odolného telefonu AGM X2, ale i tak patří mezi nejlepší odolné telefony. Displej telefonu je též SUPER AMOLED, který má takřka dokonalé zobrazování barev. Dále duální zadní fotoaparát s 13MPx. Zase samozřejmostí certifikace odolnosti IP68. Kompletní hardwarovou výbavu tohoto odolného telefonu jste si mohli přečíst v dřívějším článku: ZDE.

Přečtěte si také

DOOGEE S59

Recenze výbavy odolného telefonu DOOGEE S59

DOOGEE S59 je cenově dostupný odolný telefon (s cenou pod 4000 Kč), který ocení především …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.