Domů / Odolné telefony / Jaký odolný telefon pro rybáře

Jaký odolný telefon pro rybáře

Dnešní článek se skvěle hodí k blížícím Vánocům, ale samozřejmě může být dobrým pomocníkem i pro dárek mimo Vánoce. V článku se vám pokusíme poradit, jaký mobilní telefon pro rybáře k Vánocům či jako dárek k narozeninám  nebo jen dárek pro radost.  Proč zaměřovat článek na rybáře? Proč nenapsat obecný článek “ Jaký odolný telefon“? Protože rybáři se pohybují na místech, kde zpravidla se člověk normálně nepohybuje. U ne-rybáře není taková pravděpodobnost, že běžný mobilní telefon utopí ve vodě nebo spadne do bláta.

Odolný telefon pro rybáře

Proč vybrat odolný telefon pro rybáře?

Trochu jsme napověděli již v řádcích výše. Rybář se často pohybuje u vody nemá problém i do vody vkročit, aby vyndal svůj úlovek na souš.  Při tomto úžasném koníčku, který je ovšem značně nebezpečný pro jejich mobilní telefon. Snadno se může stát, že při zápasení s rybou telefon vypadne z kapsy do vody nebo bahna a zpravidla to znamená jeho konec. Bahno se dostane do konektorů a postupně telefon odejde. V případě spadnutí do vody je vysoká pravděpodobnost, že už ho nespustíte nikdy. Dalším nebezpečím pro mobilní telefony jsou často přítomné kameny u vody, na které když spadne mobilní telefon, tak je při „štěstí“ displej dopadne jako pavučina rozpraskaný.

Se všemi zmíněnými situacemi si odolný telefon hravě poradí. V případě, že spadne do bahna odolný telefon jednoduše omyjete tekoucí vodou a je jak nový. Spadnutí do vody není žádný problém, protože odolné telefony jsou voděodolné. Telefon vyndáte a otřete. Displej odolného telefonu je mnohem více chráněn proti prasknutí a poškrábání nežli běžné telefony.

Tip: Jak poznat odolné telefony? Vyznačují se masivním tělem a certifikací odolnosti (stupněm krytí) IP.

Jaký odolný telefon pro rybáře?

Vybírejte ve specializovaném internetovém obchodě na odolné telefony IPATO.cz, který má 100% hodnocení od zákazníků na portálu Heureka.cz a je ověřen zákazníky.

  • Pro příznivce malých rozměrů, kteří nechtějí velký telefon je vhodný odolný telefon AGM A8 mini, který si zachovává velmi malé rozměry. Odkaz na odolný telefon: AGM A8 mini.
  • Pro všechny ostatní je dostupná celá řada dotykových odolných telefonů od mnoha výrobců. Na výběr jsou modely se skvělým poměrem cena/výkon či vysoce výkonné, které se mohou porovnávat s vlajkovými telefony Samsungu. Odkaz kategorii: Odolné telefony.

Přečtěte si také

DOOGEE S59

Recenze výbavy odolného telefonu DOOGEE S59

DOOGEE S59 je cenově dostupný odolný telefon (s cenou pod 4000 Kč), který ocení především …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.