Domů / Odolné telefony / Jaký odolný telefon k Vánocům

Jaký odolný telefon k Vánocům

Přemýšlíte, jaký odolný telefon vybrat k Vánocům pro sebe či někoho z blízkých? Pokusíme se vám s výběrem pomoci v tomto článku. V dnešní době je již na českém trhu velký počet odolných telefonů různých designů, zpracování i výbavy.  Prodávají se u nás odolné telefony známých i méně známých výrobců. Jaký tedy odolný telefon vybrat?

Výběr odolného telefonu

Vybírejte odolné telefony s certifikací odolnosti IP68, která je dnes již standard a má ji takřka každý odolný telefon.  Výběr telefonu vám usnadní, pokud si předem definujete důležité parametry, které by vámi vybíraný odolný telefon měl mít. V následující části článku bude příklad několika důležitých parametrů, které ovlivní výběr odolného telefonu.

1.Nechci dotykový telefon

Dnes si mohou přijít na své i zarputilý odmítači dotykových telefonů, neboť se prodávají i tlačítkové odolné telefony. Jedním z nich je odolný telefon AGM M1. Tento odolný telefon nemá žádný chytrý operační mobilní systém. Je určen především na základní operace s mobilním telefonem, jako volání a sms.

2. Chci malý telefon

Klasické odolné telefony jsou větších rozměrů i kvůli robustnímu odolnému tělu a zpravidla mají 5″ či 5,5″ palcový displej. Pokud chcete malý odolný telefon doporučujeme odolný telefon AGM A8 mini s 4″ palcovým displejem a rozměry 131/70/15mm s nízkou váhou 192g.

3. Chci vysoce výkonný telefon

V tomto případě můžeme doporučit, dle nás aktuálně nejlepší odolný telefon na trhu AGM X2. S výsledkem testování benchmark AnTuTu 92  834 bodů. Tento neuvěřitelně vysoký bodový zisk je díky chipsetu QUALCOMM MSM8976 Snapdragon 653 s 8 jádrovým procesorem (4x 1,95GHz a 4x 1,44GHz). K tomu má AGM X2 6GB operační paměti a grafický čip Adreno 510. Levnější o něco méně výkonnou, ale i tak velmi výkonnou variantou může být iGET Blackview GBV8000 Pro, který má v benchmark AnTuTu 64 447 bodů.

4. Nechci odolný telefon s  krytkami

Těsnící krytky na konektory mohou být při běžném používání odolného telefonu často dosti nepraktické. Především těsnící krytka na USB konektor, se může časem opotřebovat a již netěsnit, jak by měla. Pro vás, kteří nechtějí odolný telefon s krytkami existují již odolné telefony vybavené vodě-odolnými konektory, u kterých nejsou žádné krytky třeba. Příkladem odolných mobilních telefonů s vodě-odolnými konektory jsou iGET Blackview GBV8000 Pro a AGM X2.

5. Hlavním parametrem je cena

V případě, že nechcete za odolný telefon s IP68 utratit „velké“ peníze a jste ochotni přijmout určité kompromisy co se týče výkonu a dalších parametrů, tak vám můžeme doporučit odolný telefon AGM A8 mini s cenovkou pod 3000Kč či iGET Blackview GBV4000 s cenovkou pod 4000Kč.

Kde pořídit zmiňované odolné telefony?

Odolné telefony pořídíte v internetovém obchodu www.IPATO.cz specializujícím se na odolné telefony. Zároveň je tento eshop, jako jediný autorizovaný prodejce odolných telefonů iGET. K odolným telefonům jsou samozřejmostí dva roky zákonné záruky, kterou si pomocí služby IPATO+ můžete rozšířit až o dva roky navíc. Zároveň tento internetový obchod nabízí i pozáruční servis.

Odkazy na produktové stránky telefonů k zakoupení:

Přečtěte si také

DOOGEE S59

Recenze výbavy odolného telefonu DOOGEE S59

DOOGEE S59 je cenově dostupný odolný telefon (s cenou pod 4000 Kč), který ocení především …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.