Domů / Odolné telefony / Legendární iGET Blackview GBV8000 Pro a další opět v prodeji

Legendární iGET Blackview GBV8000 Pro a další opět v prodeji

Pro mnohé naše čtenáře jsou modely odolných telefonů iGET Blackview GBV8000 Pro, iGET Blackview GBV6800 Pro a iGET Blackview GBV5500 srdcovou záležitostí. Zvláště model GBV8000 Pro, který patřil dlouhé měsíce mezi nejprodávanější odolný telefon. Všechny tři modely se vrátily do nabídky internetového obchodu IPATO.cz a jsou dostupné v několika málo posledních kusech. Vysoce pravděpodobně se jedná o poslední kusy dostupné v České republice. Samozřejmě se nejedná o zrovna nejnovější modely, čemuž je přizpůsobena jejich cena, která je velmi příznivá. Své zákazníky si mohou nově naskladněné modely najít zvláště mezi současnými majiteli, kteří jsou spokojeni, jen vlivem opotřebení například baterie je čas na nový telefon.

iGET Blackview GBV8000 Pro

Tento odolný telefon není třeba nijak zdlouhavě představovat, zde na magazínu o něm byl publikován velký počet článků, včetně testů odolnosti, srovnávání s jinými modely i video představí, které je na videu níže. Dřívější články k tomu telefonu naleznete ZDE. Svého času při uvedení na trh patřil mezi nejvíce odolný a výkonný telefon.

iGET Blackview GBV6800 Pro

Tento odolný telefon stále patří svou výbavou mezi solidní střední třídu odolných telefonů s osmi jádrovým procesorem, 4GB (RAM) operační pamětí a 64GB (ROM) interní. Je vybaven celou řadou moderních technologií, kterými nejsou v současné době stále vybaveny ani všechny nové odolné telefony vstupující na trh. Překvapí integrovaným NFC čipem s podporou bezkontaktních plateb telefonem skrze Google Pay. Velká kapacita baterie 6 580 mAh zajišťuje solidní výdrž na jedno nabití. GBV6800 Pro lze nabíjet i bezdrátově.

iGET Blackview GBV5500

V současné době po znovuvzetí do prodeje je tento odolný telefon jeden z nejlevnějších na trhu s cenou pod 2400Kč. O jeho kompletní hardwarové výbavě a parametrech si můžete přečíst ve starším článku: Odolný telefon iGET Blackview GBV5500 výbava a parametry. V případě, že vás zajímá testování odolnosti tohoto telefonu, též byl publikován již dříve článek: Testování odolnosti iGET Blackview GBV5500.

Odkazy do internetového obchodu:

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.