Domů / Návody / Levná bezdrátová sluchátka k Vánocům do 1000 Kč

Levná bezdrátová sluchátka k Vánocům do 1000 Kč

Bezdrátová sluchátka jsou stále oblíbenější i s ohledem na zlepšující se kvalitu přenosu zvuku přes nové verze Bluetooth či stále častější absenci Jack 3,5 mm konektoru u nových mobilních telefonů. V tomto článku se dozvíte tipy dvě levná bezdrátová sluchátka, která mohou udělat radost jako dárek k Vánocům nejen dětem. S prodejní cenou pod 1000 Kč mají skvělý poměr cena/ výbava a neudělají díru do rozpočtu. Na úvodu je třeba říci, že jsou vhodné pro méně náročné uživatele s ohledem na zmiňovanou cenu nelze očekávat zvukovou kvalitu jako u bezdrátových sluchátek například desetinásobně dražších bezdrátových sluchátek za 6000 Kč s prémiovou kvalitou zvuku.

Tipy na bezdrátová sluchátka k Vánocům do 1000 Kč

iGET Blackview AirBuds G3

AirBuds G3

Levná bezdrátová sluchátka s cenou pod 600 Kč, která ale překvapí širokou funkcionalitou, která se vyskytuje u násobně dražších modelů. U iGET Blackview AirBuds G3 lze volit hlavní sluchátko dle libosti, též podporují dotykové ovládání pro přepínání mezi písničkami či jejich pozastavování a znovu pouštění. Podporují i hlasové asistenty. Na sluchátkách oceníte odolnost IPX7 a nemusíte se bát, že by jim vadil pot při běhání či slabý déšť. S mobilním telefonem, tabletem či jiným zařízením se snadno spárují přes Bluetooth 5.1. S nabíjecím dokem nabízí výdrž až 15 hodin přehrávání hudby. Samotná sluchátka dokáží přehrávat hudbu až 5 hodin.

AirBuds G3

iGET Blackview AirBuds G2

AirBuds G2

Stejně jako iGET Blackview AirBuds G3 tak i AirBuds G2 překvapí širokou skálou nabízených funkcí s ohledem na cenu pod 1000 Kč a v akci pod 800 Kč. Velmi překvapivá je podpora funkce aktivního potlačení vnějšího hluku. Tato funkce je doménou spíše podstatně dražších sluchátek. AirBuds umí nastavovat též výběr hlavního sluchátka, dle potřeb uživatele. Sluchátka dokáží aktivovat hlasového asistenta. Svým důmyslným designem by měla skvěle padnout do ucha. S krabičkou poskytují výdrž až na 20 hodin přehrávání hudby. Samotná sluchátka dokáží přehrávat hudbu až 6 hodin. Skrze dotykové ovládání na sluchátkách lze regulovat nejen pause/play, přecházení mezi skladbami, ale i hlasitost přehrávání.

AirBuds G2

Přečtěte si také

Aplikace vánoční zvoneček

Mobilní aplikace s vánočním zvonečkem

Vybrali jsme pro vás dvě zajímavé aplikace z oficiálního obchodu s aplikacemi Google Play pro …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.